Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bármelyik antikváriumban...

Bármelyik antikváriumban vásárolnak fel könyveket?

Figyelt kérdés
Meg kívánok válni jó pár könyvemtől, mert olyanok, amik igazából más könyvektől foglalják el a helyet, viszont mások számára biztosan érdekesek lennének. Megpróbáltam interneten elpasszolni, viszont nem voltak rá nagyon érdeklődök. Azt szeretném megkérdezni, hogy bármelyik antikváriumba besétálhatok, hogy hahó szeretnék könyveket eladni. A pénz mennyisége nem döntő számomra, csak nem akarom itt porosodni látni őket. Köszönöm előre is a válaszokat!

2015. máj. 25. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az könyvtől függ, hogy az adott helyen átveszik-e. Milyen típusú és állapotúak a kötetek?
2015. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, de csak azt veszik meg, ami érdekli őket (tehát eladhatónak tartják),
2015. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a legtöbb antikvárium az ingyen könyvet mindig szívesen fogadja, de még az se mindig kell nekik.
2015. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Állapotuk teljesen jó. Őszintén szólva azért válnék meg tőlük, mert nekem vagy nem tetszettek vagy nem is érdekelt a témájuk, csak megkaptam ajándékba anno még gimiben. Szóval érdemesebb próbálkozni :P Na és a könyvtárakkal mi a helyzet?
2015. máj. 26. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Könyvtárak csak ingyen vesznek be könyveket.
2015. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg, nézz be a közeli antikváriumokba és kérdezd meg ha arra jársz.

Nem tart sokból, az is lehet, hogy ők tudnak ajánlani valakit, aki beveszi.


Viszont a könyvtárak -ahogy az előző is írta- általában ingyen veszik be őket.


De ha a pénz neked nem lényeg, szerintem add be a hozzád legközelebbi könyvtárba, így ha bemész később, lehet, hogy összefutsz velük évek múlva :)

+ Ott bárki elolvashatja, és nem csak egy embernek lesz jó, aki megveszi, hanem több tucat ember lelheti majd örömét benne.

2015. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!