Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Bábel jobb vagy a Késtél -...

A Bábel jobb vagy a Késtél - Hullócsillag?

Figyelt kérdés
És miért? :)

2015. máj. 26. 20:46
1 2
 1/16 Erika_Hejja válasza:
szerintem a Hullócsillag, mert Nagy Márk the best ♥ és jó a történet, bár a Bábel is nagyon tetszett. :)
2015. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Mind a kettő fúj
2015. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Szia. Szerintem a Késtél-Hullócsillag páros a jobb, de nagyon nehéz eldönteni. Nagyon jó alapra épül a történet, ráadásul izgalmas és sok helyen humoros is. (Bár én eleve nagyon szeretem Leiner Laura humorát)A Bábel is nagyon-nagyon-nagyon jó, az is tetszett, a fesztiválos téma is megfogott. És csak azért mondom, hogy a Késtél-Hullócsillag a jobb, mert mindig az aktuális Leiner Laura könyv tetszik. :) :D
2015. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy Laura is fejlődik, és egyre jobb könyveket ír. Nekem jobban tetszik a Bexi sorzat. És Nagy Márk

<3

2015. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Bábel jobban tetszett, többet lehetett rajta nevetni :) de a Bexi sorozat se rossz :)
2015. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. :D Ez attól függ, hogy kinek melyik téma jön be jobban. Gondolj bele... Melyikbe tudnád jobban beleélni magad... Egy fesztiválozó vagy egy hiresség. Hamarabb elképzelem magam egy fesztivál tizezres tömegében, mint az X faktor szinpadán, és ezért a Bábel jobban is megfogott,viszont a Késtél - Hullócsillag is nagykedvenc... :D De a SZJG alap :)))
2015. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Kuci97 válasza:

Én mindenképpen a Bábelre szavazok. Sokkal közelebb érzem magamhoz azt a könyvet, mint a Késtélt vagy a Hullócsillagot.

A Bábel tipikusan az a könyv, amelyet bárki átélhet, és szerintem ez benne a tökéletes. :) Valamint a poénokat is sokkal jobban értékelem benne, mint a Késtél sorozatban. :D

Szóval én Bábelre szavazok már csak azért is, mert Szasza

2015. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Bábel.

IMÁÁÁÁÁDOM.

Meghát Szasza,Abdul,Kolos.♥

2015. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Én a Bábelon volt hogy hangosan felröhögtem,míg a Késtélt egyszerűen nem tudtam végigolvasni, számomra unalmas volt :)
2015. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Bábel <3 egyszeruen az a stilus es a tortenet annyira valosagos hogy ugy ereztem en is ott vagyok es ez nagyon tetszett benne:D
2015. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!