Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Bábel jobb vagy a Késtél -...

A Bábel jobb vagy a Késtél - Hullócsillag?

Figyelt kérdés
És miért? :)

2015. máj. 26. 20:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet őket összehasonlítani, mert más a témájuk. Ez olyan, mintha mondjuk a matekot hasonlítod össze a magyarral, vagy a pizzát a spagettivel. Tudod róluk hogy egy kategóriába soroljuk őket, de nem lehet őket összehasonlítani, illetve teljesen felesleges.

Más a témájuk is, így ízlés kérdése is. Kinek melyik jön be...:) Én szeretem mindkettőt. :)

2015. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bábel. Nekem a Bexi túl erőltetett. Nekem Nagy Márk se jön be. Nem bírom a nagyképű fiúkat,rádásul néha komolyan elgondolkozok, hogy ennyire hülye, vagy csak tetteti?!?!?
2015. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mindkettő jó,csak a Bábelben nagyon idegesítő Hipó, aki folyton a betegségekről hablatyol?:/
2016. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*,aki folyton a betegségekről hablatyol
2016. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Késtél - Hullócsillag szerintem sokkal jobb, bár a Bábel sem olyan rossz, csak nekem egy picit uncsi volt, nem nagyon történtek benne dolgok.(ettől függetlenül még az egyik kedvenc könyvem)A Bexi sorozatot viszont nem lehet letenni:)#forevermárker
2016. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Bexi sorozat szerintem jobb
2022. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!