Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a lópikulát olvassak? Új...

Mi a lópikulát olvassak? Új asztaligépre, vagy könyvekre költsem a pénzem? Ha olvashatóak a Scribden, akk inkább gépet veszek. :-D

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy olvasó,de amit sokan szeretnek azt én is szívesen olvasom.

A Harry Potter tetszett. A Trónok harca és az éhezők viadala sorozatot is. A csodaidőkből az első részt olvastam. Tervezem folytatni! Mit tudtok ajánlani még? 18F



2015. máj. 31. 01:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Hgyan olvashatok gyorsabban? Az a gondom,hogy lassan megy nálam. Elbambulok meg minden,és gyakran kell újraolvasni hoszabb részeket emiatt.

Ez a jelenség csak nálam harapózott ele nnyire? Hogyan segíthetek rajtam? :-D

Szemüveg sem ártana az igaz...


Ti milyen gyorsan olvastok? Persze felfogva a szöveget,és nem csak aszthiszem felfogtam,de mégsem féleképp. :-D

2015. máj. 31. 01:15
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Darren Shan könyveit ajánlanám. Nem lehet letenni őket, csak úgy olvastatják magukat. :)
2015. máj. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Hát csak személyes véleményt tudok, igazából mindenki maga dönti el mi a fontossági sorrend.


Részemről a nyomtatott könyvet nem helyettesítheti semmi. ( Fiatal vagyok én is, nem mondhatom, hogy a technika taszít 22/F ) De a kézzelfogható könyv mégis sokkal másabb.


Olvasási tempo... nos függ attól is, hogy mit olvasok, mennyire könnyen értelmezhető, de átlagosan 50 oldal/óra körül szoktam olvasni.


Az elkalandozást pedig csak magad tudod orvosolni, bár az is jó, ha olvasás közben elképzeled konkrétan a dolgokat amiket olvasol, jobban tudsz összpontosítani.

2015. máj. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Minél többet olvasol, annál gyorsabban fog menni (személyes tapasztalat). Meg az sem hátrány, ha olyan könyveket választasz, amik gördülékenyek. Pl. John Scalzi Vének háborúja-sorozatát ajánlom neked, meg Orson Scott Cardtól a végjátékot.


Ami meg az anyagi részét illeti, ha beiratkozol a helyi könyvtárba, minimális összegért annyit olvasol, amennyit csak bírsz, marad pénzed gépre és nem a monitoron olvasva rontod a szemedet.

2015. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyertelmuen nyomtatott konyv :) mikor megveszed, mikor beleszagolsz :3 ááh :D szinte érzed az élményt.. a elektronikai kutyu meg rontja is jobban a szemet :)
2015. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!