Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta már a Hurrem,...

Valaki olvasta már a Hurrem, a szultán ágyasa c. konyvet?

Figyelt kérdés
Ha igen mi a véleményed róla?

2015. jún. 5. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen nagyon jó könyv , viszont ha ne, akarsz koppani abban h elhitted h hürrem azerelmes szulejmánba akkor ne olvasd el mert a könyvben csak érdekből szereti és meg is csalja
2015. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia én is olvastam csak ajánlani tudom , sokkal több részlete árul el pl. Szulejmán és Hürrem kapcsolatáról , a háremi ügyekről , a politikáról . És előttem válaszoló mikor letettem a könyvet én is azt hittem hogy Hürrem nem szereti Szulit , de így hogy vissza gondoltam igenis szereti és Frederiket(akivel megcsalta) soha nem is szerette csak fellàngo,ás volt.
2015. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ez a könyv vissza adja a történelmi hűsèget?
2015. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vissza vissza adja , csak más szemszögből mutatja be azt a kort , azokat az embereket pl. ott az is megesett higy Szümbül a hárem agája csak úgy juttatta Alakszandrát az aranyútra , ha lépcsők alatt megujjazhatta . Na szerintem ilyenek ottt abban a korban megestek sóval ilyan szempontokból hitelesebb , mint a sorozat .
2015. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha aki írta történész akkor valóban lehetett így, de ha csak egy sima író akkor azt ír le amit akar.
2015. júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ebben én is egyetértek veled de a sorozattól véleményem szerint így is valamivel hitelesebb.
2015. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!