Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a hasonlóság az Egy ikerpár...

Mi a hasonlóság az Egy ikerpár titkos naplójában és az SzJG-ben?

Figyelt kérdés
Mind a kettőt többször is elolvastam, de a szereplőkön kívül nem vettem észre semmi különbséget. Ti még mit vettetek észre? Aki akarja az kifejtheti a véleményét az EITK-val kapcsolatban.

2015. jún. 5. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt hiszem, hogy ez egy Hűvösvölgyi suli-Szent johanna gimi keverék. Mind a kettőt előbb adták ki és körülbelül ezeknek a keveréke. De ez csak az én véleményem.
2015. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az egy iker pár titos naplója 1 része is kezetek és az szjg-nek, és az szjg jött ki hamarabb.És a hüvös völgyi suli nagyon kicsit hasonlít inkább a egy iker pár titkos naplójára.
2015. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nyeste Anna válasza:
Az, hogy mind a két könyvben a szereplő meséli el a történetet. Meg az Egy ikerpár titkos naplója 1-nek szinte ugyanaz a címe van, mint az Szjg 1-nek.
2015. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A napok végén lévő értékelések.
2015. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1,napló.

2,iskoláról szól (többnyire).

3,21. századi.

Aki akarja, folytassa a számozásomat.

2015. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%

-mindkettő durván eltér a valóságtól

-egyik sem a kamaszkor valódi problémáival foglalkozik

-mindkettő karakterei lehetetlenek, és durva sztereotípiák

-mindkettő hót unalmas "olvastammárilyetszázszor" kategória

2015. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!