Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc történetetek...

Melyik a kedvenc történetetek a Tintin képregényből? Miért?

Figyelt kérdés

Nekem ezek:

1. A Vörös-tengeri cápák

2. A kék lótusz

3. A Fekete sziget

4. A titokzatos csillag


1. Ez volt az első Tintin képregényem, igaz németül, mert az unokanővérem vette magának régen Németországban. Bár nem tudtam németül, ennek ellenére jól szórakoztunk a vicces képkockákon a barátnőmmel. A kedvencem az, amikor Tintin összeütközött a kapitánnyal a hajón :D


2. Furcsán hangzik, de gyerekkoromban sokszor hallottam, hogy ez volt az egyik olyan kötet, amit nem fordítottak le idegen nyelvekre. Nem is tudtam, miről szól, de láttam egypár képet erről egy-egy újságban (akkor még nem volt internet), illetve láttam egy ilyen pólót, mikor Hollandiában voltam. Ezek nagyon mélyen belevésődtek az emlékezetembe. Csak felnőtt fejjel tudtam elolvasni ezt a kötetet és megtetszett :)


3. Jól volt megrajzolva a történet és Tintin aranyos volt skót szoknyában


4. Ugyanaz, mint a hármas. Meg vicces volt, hogy "Titanicosat" játszott Miluval (valójában a tenger levegőjét lélegezték be), majd jött egy nagy hullám és jól lelocsolta őket



2015. jún. 7. 08:42
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Tintin au Tibet - talan ez az osszes kozul a kedvencem


2. Le Secret de la Licorne - nem egy nagy durranas, de ez volt az elso Tintin kepregeny, amit olvastam, es ez maradt meg bennem a legtisztabban

2015. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!