Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire hasonló a csontváros...

Mennyire hasonló a csontváros film a könyvhöz képest? Ha már láttam a filmet érdemes a könyvet elolvasnom vagy kezdhetem a második részével rögtön?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A film eleje még hagyján, de a vége felé egyre több az eltérés. Időrendi eltérés is van benne, de inkább engem az zavart -először könyvben olvastam- hogy a kicsit más a hangulat. Egy egy rész a könyvben máshogy van kifejtve.

Ha csak a filmet látod lehet, hogy lesznek dolgok, amiknek nem érted majd miért tulajdonítanak akkora jelentőséget a későbbiekben. A könyvben a szereplők több mindenen esnek át. Jobban megérted.


Valamint a film végét rohadtul megkavarták.

Jó pár jelenetet lerövidítettek, és minden másodikat átírtak.


Én a filmre és a könyvre csak két különálló történetként tudok gondolni.

Valamint ajánlom a Pokoli szerkezeteket, szintén Clare-től, ami az egész Végzet ereklyéi sorozat előzménye...

2015. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sokkal jobb mint a film. es az elsovel kezdd mert a filmet nagyon atirtak
2015. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!