Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King-nek milyen...

B1nc1 kérdése:

Stephen King-nek milyen stílusú könyvei vannak?

Figyelt kérdés
Krimi regèny, vagy ilyen termeszet feletti szerû? Èn speciàl olyan krimi regènyt keresek amiben csak a törtènet vègèn derül Ki, hogy Ki volt a gyilkos stb. olyan Lesli L. Lawrence fèlèt.

2015. jún. 15. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyik kedvenc íróm. Ha Lawrence tipúsú könyvet keresel, akkor nem King könyvei lesznek jók.

Ő többféle műfajban dolgozik.

Vannak könyvei ami természetfeletti dolgokról szól.

Vanna egy fantasy könyvsorozata (a setét torony)

De a legtöbb könyve horror-thiller.

Mind nagyon jó. Mind ütős. De nem Lawrence, és nem krimi.

2015. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszt. Ezek szerint nem hinnem, hogy tetszene nekem. Tudsz barmifele irot aki jo krimi regenyeket ir? Mivel Lesli legujabb konyvei eleg gyengek. Mar szinte semmi uj nincs bennuk...
2015. jún. 15. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az említett írót (Lesli L. Lawrence), de nekem nagyon tetszettek Dean R. Koontz könyvei (krimiket ír), és a skandináv krimiket is ajánlom. Eddig kettő skandináv krimit olvastam: Jo Nesbo: Boszorkányszög és Karin Alvtegen: Árnyak, mindkettő fantasztikus volt.
2015. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A világ legjobb krimi írója Agatha Christie. Ott mindig a történet végén derül ki a gyilkos kiléte.

Ha még nem olvastál Agatha Christie könyvet akkor kezd a 10 kicsi négerrel.

De nagyon jók Robin Cook könyvei is. Ő is krimi író, de ő orvosi krimikre megy rá. Nagyon ott van.


Ha klasszikust akarsz olvasni akkor ott van Arthur Conan Doyle író. Ő írta a Sherlock Holmes krimi regényeket, de ezen kívül sok más igencsak jó krimi könyve van.

De itt van Patricia Cornwell írónő is, akinek egyre sikeresebbek a könyvei. Nekem a Postmortem című könyve nagyon bejött, a de többi krimije is jók.

(első vagyok)

2015. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!