Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem Nagyon jó...

Tudnátok nekem Nagyon jó romantikus vöröspöttyös könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
Elolvastam az Anna És a Francia csókot .... nagyon tetszett... remélem hogy van még hozzá hasonló könyv mert felfaltam és elolvasnám mégegyszer de az már milyen ... szóval aki tud írjon ....

2015. jún. 20. 23:09
 1/7 anonim válasza:

Az, hogy vörös pöttyös van nem azt nem tudom, de az Amíg élek az nagyon szép könyv, meg egy kicsit akcióbúsabb a Delírium trilógia de az is jóóó^^^

Meg ugye a Twilight az ami elméletileg jó könyv..:D

2015. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi .. nem a vámpírok nem az én súlycsoportom :) És koszi
2015. jún. 20. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy vöröspöttyös e, de nekem Katie McGarrytől a Pushing the limits (Feszülő húr) és a Dare you to (Aki mer az nyer) c. könyvei nagyon tetszettek. Mostanában jelent meg a 3. része Crash into you (Szívkarambol) címen.
2015. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 EviDirectioner válasza:
Kétesélyes szerelem,egy nap alatt olvastam el és imádtam
2015. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz a vöröspöttyös könyvekhez, akkor javaslom Simone Elkeles Tökéletes kémiáját, valamint Tavi Kata Nyitótánc és Ballépések című könyveit (ez sorozat).:))
2015. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugalom tengere
2015. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Időtlen szerelem trilogia
2015. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!