Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nekem mondani Bábelhez...

Tudtok nekem mondani Bábelhez hasonló könyveket?

Figyelt kérdés

Most olvastam ki a Bábelt,és valami eszméletlenül tetszett :D <3 tudtok nekem hasonló könyveket írni?tudom,sokan fogjátok írni a Szent Johanna Gimit,de valamit esetleg azon kívül?Illetve azt is,hogy érdemes-e elolvasni.(ez a kérdés a SzJG-re is vonatkozik)

köszi előre is ;)



2015. jún. 29. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A szjg szerintem sokkal jobb mint a Bábel, sőt szerintem Leiner Laura könyvei közül a Bábel sikerült a leggyengébbre (az szjg a legjobbra, a többi a kettő között: Bexi 1,2, akkor szakítsunk). De ami még ezekhez a könyvekhez hasonló lehet azok a LOL-(könyvek. [link]
2015. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Leiner Laura: Akkor szakítsunk, Bexi kötetek

Szerintem érdemes, főként mert nagyon jó poénok vannak benne (imádom az egész osztályt). Amúgy az első 3-4 rész nagyon vontatottra sikerült, Reni csak szenved, Corteznek új barátnője van, stb. Az nekem annyira nem tetszik... Viszont miután már végre összejönnek, elindul a cselekmény, végre vannak benne jó dolgok. Szóval kezdd el. Jó lesz, meglátod!!

Amúgy én is olvastam a Bábelt, szerintem a legjobb a világon!!! :) Főleg Hipó meg Napsi, meg az esküvő... Imádom, kedvenc Leiner Laura könyvem! Ha engem kérdezel az Akkor szakítsunk a leggyengébb szerintem, nem tudom, nekem az annyira nem tetszett. A szereplők is távol állnak tőlem, meg a történet is. De azért ez is nagyon jó könyv. Jó olvasást! ;)

2015. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek :) nekem főleg Zsófi,Szasza és Kolos voltak a kedvenceim,de a többiek is nagyon tetszettek..pl.Abdul a hülyeségeivel :DD


amúgy Ui.:Ha bárki ismer egy élő Szaszát,nyugodtan bemutathat neki :D (mind külsőleg,mind belsőleg azok közé tartozik,akik nekem tetszenek)

2015. jún. 30. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívesen! :) Oksi, eddig még nem találkoztam vele, de ha igen, majd szólok!! ;)
2015. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy Szasza nevű tagot, bár nem hiszem, hogy rá gondoltál... XD
2017. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én az IOV(Iskolák Országos Versenye)-t ajánlom,nekem nagyon tetszett,főleg a 2.rész
2019. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!