Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem tudom milyen könyvet...

Nem tudom milyen könyvet olvassak, mondanátok párat?

Figyelt kérdés

Már sokat nézegettem a neten meg a könyvesboltban is, de csak nem jutottam dűlőre. Szinte az összes könyv ugyanarról szól. Az ifjúsági könyveknél kb. az összes arról szól hogy különcnek érzi magát nincsenek barátai, szerelmes lesz, összejönnek-szakítanak vagy nagyon népszerű, de új helyre kerül és akkor lesz szerelmes vagy valami különleges képessége lesz, de nem mondhatja el, találkozik valakivel, meg kell menteni ezt meg azt és szerelmes lesz. A krimiket is nézegettem de ott meg a tökéletes, csodálatos, mindent tudó, elképesztő ügyes, szép nyomozó/titkos ügynök rájön a megoldásra ami lehetetlen de neki sikerül. Az ilyen rejtélyes, titkos könyvekben meg valaki rájön valamire de megölik. Hagy egy nyomot és akkor mindenki nyomoz utána, de őket is valami gazdag de buta ember megpróbálja megállítani. A krimin és az ifjúságin kívül más kategóriában nem gondolkodtam. Előfordulhat hogy némely könyv meglepetést okozna ha elolvasnám ezek közül, de első ránézésre nem tűnik túl bizalomgerjesztőnek. Viszont nem ítélkezhetek míg nem olvastam.

Mondanátok párat ebből a két kategóriából? Olyat amit ti személy szerint is olvastatok és kérlek írd le róla a véleményedet és kb. a tartalmát.

Előre is köszönöm!

14/l



2013. okt. 19. 15:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

Inkább könyvtárakban nézz körül. A boltokban nagyon kevés a valóban igényes könyv. Többnyire csak a mai, egy sablonra készülő könyvek vannak.

Krimik: Agatha Christie könyvei, Georg Simenon: Maigre könyvek, Ellery Queen könyvei. Edgar Wallace könyvei

Ifjúsági könyv is sok van, csak nem a mai korról szól.

2013. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem Stephen King könyveit kéne kipróbálnod,én még csak a Cujo-t olclvastam,de nagyon tetszett!Imádtam ahogy olyan selytelmességgel írja le a cselekmènyeket,egészen más hogy látja a dolgokat mint mi!
2013. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Stephen Kingről én is hallottam hogy jó. Sok könyvével is találkoztam a boltban, de nem igazán tudtam választani, de azok szimpik voltak.

2013. okt. 19. 17:01
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem ragaszkodsz ahoz, hogy jelen korban játszódjon akkor ajánlom Jane Austen összes művét (főleg a Büszkeség és balítéletet) és a Bronte nővérek regényeit, nekem az Üvöltő szelek és a Jane Eyre is nagy kedvencem.
2013. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem fontos, hogy mai legyen. Köszönöm!
2013. okt. 19. 19:07
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

4. vagyok

Elfelejtettem írni, hogy mindhárom könyv, amit írtam, fent van a Magyar Elektronikus Könyvtár honlapján, le tudod tölteni, ha el szeretnéd olvasni, vagy csak bele olvasnál mielőtt megvennéd.

2013. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2013. okt. 19. 21:54
 8/21 anonim válasza:
59%

Ez ifi, de szerintem különleges:

Brian Selznick: A leleményes Hugo Cabret

És ez is, bár a címe elég megtévesztő:

Jennifer E. Smith

Vajon létezik szerelem első látásra?

2013. okt. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Stieg Larsson: A tetovált lány
2013. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Én még Rick Riordan Percy Jakson és az olimposziak könyvsorozatát ajánlom,én mind az 5 részt olvastam már és imádtam öket!
2013. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!