Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Anna Todd After című könyvét...

Anna Todd After című könyvét olvasta valaki?

Figyelt kérdés
A Wattpados változatot olvastam, és imádtam. Most jutott el hozzám a hír, hogy kiadták könyvben, méghozzá 4 részes sorozat lett belőle. A Wattpadon viszont csak három része volt. Mi a különbség? Mennyire lett kibővítve? Érdemes lenne megvenni a könyveket?

2015. júl. 4. 13:45
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ugy lesz, hogy a felosztas is megvaltozik majd. Amugy hol lattad, hogy ki lesz bovitve?
2015. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azt láttam, hogy ki lesz bővítve, csak miután én Wattpadon elolvastam, ahol 3 részes, egy-egy rész pedig kb. 100 fejezet, arra gondoltam, 3 könyvet adnak majd ki. De nem. Négy könyv lett belőle, könyvenként 500 oldal, tehát nyilván ki kellett valamilyen szinten bővíteni... Van a sima After, aztán After we collided, After we fell és After ever happy, vagy hasonlók... :D Meg lesz egy Before, de az megint más. Csak nem tudom, miben más a könyv az eredeti, internetes változattól. Érdemes e lenne megvenni a kézzel fogható könyvet. :) Remélem érthető...
2015. júl. 5. 23:05
 3/3 anonim válasza:
Ne ez az én terepem🙄❤❤ vedd meg könyvbe ez a legjobb könyv ami csak létezik érdemes mind a négy részét megvenni mert utána lerakni nem fogod majd tudni❤❤❤❤❤❤
2017. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!