Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok véleményt erről a...

Mondanátok véleményt erről a blogról?

Figyelt kérdés

Még nagyon amatőr vagyok, és csak most kezdtem és javarészt azért hoztam létre ezt a blogot, hogy gyakorolhassak.

Szóval akkor jöhet hideg-meleg, ne kíméljetek! :)

Itt a link: [link]

Apropó: a helyesírási hibákat kérlek nézzétek el.

Előre is köszi



2015. júl. 8. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Ez voltaképp egy személyes blog, tehát elsősorban magad miatt írod. Ennyi írás után véleményt nem igen lehetne róla mondani, maximum annyit - amennyit gondolom te is tudsz -, hogy fogalmazáson és helyesíráson javítani kell. De erre van idő. Ne hagyd abba, és akkor jó lesz gyakorlásnak.

2015. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Egy béna z kategóriás tinédzser fiction blog. Trash kategória kb. Tömegelnek az ilyenek az interneten.
2015. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket, #1 ez egy kitalált történet, kitalált szereplőkkel, de azért köszi a bíztatást. :)

2# azért éppen nem erre a vélemény kinyilvánításra gondoltam, ha valami nem jó, vagy nem tetszik benne, akkor kérlek írd le, hogy mi a gond.

2015. júl. 8. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem elég egyértelműen leírtam mi vele a problémám.
2015. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindegy.
2015. júl. 8. 21:10
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Személyes blogra mondjuk, amit csinálsz, tehát írsz valamit, a magad szórakoztatására elsősorban, és más is ovlashatja. Lehet ez napló, vagy akár kitalál történet is.

Csak tényleg, ne hagyd abba. A blogosok nagyon nagy része abba buki kbele ,hogy feladja pár hét után, vagy elkeseredik, mert nem ezrek olvassák. Ne mszabad.

2015. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyser a bíztatást.

És én annak is örülni fogok, ha lesz 5 állandó olvasóm :)

2015. júl. 8. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem egész jó a történet! Tetszik :)
2015. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. júl. 10. 14:18
 10/10 anonim válasza:
41%
Engem leginkább a helyesírási hibák zavarnak, de amúgy jó :)
2015. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!