Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok mondani rövid Pulitzer-...

Tudtok mondani rövid Pulitzer-díjas könyvet?

Figyelt kérdés
Van egy könyves kihívás,épp azt teljesítem.De a suli mellett nem tudok hosszú könyveket olvasni.Viszont amiket találtam és Pulitzer-díjat kaptak mind nagyon hosszú és nem lenne időm.Ha 300-400 oldalszámút tudtok mondani nekem,az már jó.Előre is nagyon köszönöm!!

2015. júl. 9. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is csinálom a kihívást, eddig nem találtam megfelelő Pulitzer díjast.. :( Wikipédián nem találtam egy jót se, pedig /szerintem/ ott fel volt sorolva az összes. Szívás, nyári szünet van, egy hosszabb belefér.

Eddig hány könyvet "teljesítettél"?

2015. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem tudom, számít e nektek, de ha jól tudom, John Green Pulitzer-díjas író, akinek 300-400 (talán annyi se) oldalas könyvei vannak, és valami fantasztikusan ír!
2015. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.Én is Wikipédián néztem,de nem találtam semmi olyat,ami tetszene..Az Elfújta a szél-t kezdtem el,de nekem elég unalmas.A pörgős cselekményű könyveket szeretem.Azért légyszíves szülj,ha találsz valamit..Egyébként most olvasom a 34. könyvet.Te hogy állsz vele?:)

2.Ismerem John Green-t,de ő sajnos nem Pulitzer-díjas."Csak" Printz-díjat kapott eddig.Azért köszönöm!:)

2015. júl. 10. 23:17
 4/5 A kérdező kommentje:
szólj* nem szülj:D
2015. júl. 10. 23:18
 5/5 Márciuska ***** válasza:
Szerintem a Harangot Adanónak elég jó volt, igaz, nem pörgős, de érdekes, és nem is volt hosszú.
2015. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!