Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta-e már valaki Melissa...

Olvasta-e már valaki Melissa Lander-től az Elidegenítve-t? Aki igen, adna-e nekem véleményt?

Figyelt kérdés
Én is olvastam és kíváncsi vagyok más véleményére is.

2015. júl. 9. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett. Sok sci-fit olvastam, de ebben mégis volt valami új. Még nem hallottam olyanról, aki cserediák programot indított volna idegenek és emberek közt,de nagyon tetszett az ötlet! Az is pozitív hatást gyakorolt rám, hogy Aylex és Cara először nem szimpatizáltak egymással, és csak később kedvelték meg egymást. Az egész könyvnek jó hangulata volt, olvasmányos és könnyed volt, nem tudtam letenni. Már alig várom a folytatását, kíváncsi vagyok, milyen a L'heir, meg hogy mihez kezd Cara és Aylex külön-külön, egy számukra idegen világban.
2015. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is várom már :)
2015. júl. 11. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:
unalmas volt, es akkora betukkel volt nyomtatva, hogy elgondolkoztam, vajon en vagyok-e a celkozonseg vagy egy 5 eves gyerek. rovid volt, bar a sztoribol mindent kisajtoltak ami lenyeges. kb 5/2,5 re ertekelnem.
2015. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!