Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legjobb magyar-japán...

Melyik a legjobb magyar-japán szótár?

Figyelt kérdés
Könyv formájában értem, nem pedig online fordítóként. Szeretnék egy japán-magyar szótárat venni, viszont a legjobbat szeretném, de nem tudom melyik lenne az.

2015. júl. 12. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy le vagyok maradva, de úgy tudom, csak a Varga István-féle, fehér-sárga borítós szótár kapható. Nekem az nem jött be igazán, kevés a 22 ezer szó, amit tartalmaz, és ehhez képest nagyon drága. Az angollal hogy állsz? Azért kérdem, mert kiváló angol-japán és japán-angol szótárak vannak forgalomban. Elsősorban a Kodansha és a Kenkyusha kiadványait ajánlom: ezek sem olcsók, de (szerintem) megérik az árukat.
2015. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
írtam privit
2015. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az angol nyelvvel is jól állok, úgyhogy az is jöhet ha tényleg nincsen másik magyar-japán szótár.
2015. júl. 13. 03:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Kanji és kana címû szótárkönyvnagyon bejött, fõleg hogy 3 féle módonkereshetek rá egy kanjira, ígytuti megtalálom, és példák is vannak hozzá, vonássorrend, csupa jó cucc.
2015. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A sárga fehéret én sem ajánlom. Iszonyú karcsú. Sokkal jobb áron ezt megkapod

[link]


Japan-magyar nagyszótár

2019. febr. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eltelt azóta már egy pár év :D igen, ezt vettem meg. Tökéletes szótár :)
2019. febr. 14. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!