Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen szerepe lesz (Bran)...

Milyen szerepe lesz (Bran) Brandon Starknak a Trónok harcában?

Figyelt kérdés
Már több helyen is utána kerestem de seholse találtam ezzel kapcsolatos gondolatokat.A másokról vagy Jon Snow halálával kapcsolatban olvastam már de Branről seholse.Az 5.éveadban egyáltalán nemfoglalkosztak azzal a szállal de mégis csak van valami képeszsége,látomások meg ugye falon túlra ment és ott találkozott valakivel szóval biztos lesz valami jelentősége.

2015. júl. 18. 23:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
10-es te ritka kretén egy ember lehetsz
2015. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%

Ennek én is néztem a csatornáját régen és én nem 20-30, hanem vagy 100 olyan kommentet olvastam már róla, hogy mint ha Martin üzemeltetné. :D

Hatalmas nagy agy. Még a feliratkozója is 2x több mint a Preston-é, de nem is csoda.

Elkezdi ilyenre bárki képes. :D Szerintem ez az a hülye aki annyit vár a történet végére, hogy 7 királyság legyen oszt cső. Mekkora lenne úúúúúaaaahhhh hét királyság lett end of story. :D 2 percet nem adnék és Martin-t kinyírná egyik rajongója, hogy ilyen szar véget írt.

2015. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42%
Még mindig ezen a hülyén röhögök. :D:D Meg se nézi a videót, de véleményt mer nyilvánítani. :D:D:D Tuti nincsenek haverjaid öreg, vagy max olyan barmok mint te.
2015. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%
Biztos...
2015. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!