Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG! Mit gondoltok, melyik...

SZJG! Mit gondoltok, melyik szereplőnek, melyik volt a legjobb beszólása?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"- Mer'? Nem mindegy, hogy vegyész vagy bölcsész?Francot érdekli, hogy milyen „ész" leszek. Valamelyik. - mondta.

– Látod, Ricsi. Ez az, ami te biztosan nem lehetsz. Valamilyen „ész" – szólt oda hozzánk Kinga (...)

– Menj már! – szólt rá Ricsi röhögve. – Lehetek „ész".

– Ja. Pen-ész – jutott Zsolti eszébe."


"- Zsák barátomnak lesz egy „lö hamburger”, egy „lö krumpli”, és egy „lö kóla” – közölte."


"-Beírtam a tüneteimet és elég rossz eredmény jött ki-közölte Virág hal, rekedtes hangon a szemében pedig ott volt a riadalom.

-Pontosabban?-kérdezte Kinga gyanakodva.

-Oké.Ne ijedjetek meg ,mert gyógyítható .Csak izé .Elég rosszul hangzik-biggyesztette le száját.

-Nyögd már ki!!-parancsolt rá Kinga.

-Szóval. Uhh .A tünetek alapján biztos hogy ...nekem.... jaj.Szóval prosztatagyulladásom van mondta ki.Én mosolyogva szám elé kaptam a kezem ,Kinga pedig lehunyt szemmelegyszerűen megfejelte a mosdó csempéjét.Egymás után 3-szor."

2015. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Figyu! En kigagytam a 2.reszt, sztetek erteni fogom a 3.-at, vagy ne kezdjem el olvasni? Elsot kiolvastam
2015. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy teljes a sorozat ha a másodikat is elolvasod, de szerintem kihagyható. Csak ismerkedés van a szereplőkkel max Ennyi.
2015. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én semmiképp nem hagynám ki. :D
2015. júl. 26. 16:56
 5/5 anonim válasza:
Ne hagyd ki a másonik részt sem az is jó. Nekem a csókóládéspiskóta tetszet nagyon de a többin is röhögtem.
2015. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!