Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter rajongók! Ti...

Harry Potter rajongók! Ti túljutottatok rajta hogy vége lett?

Figyelt kérdés

Én 2 éve kezdtem el olvasni, sajnos nem abba a korba születtem hogy együtt nőjek fel fele.Nagyon élveztem minden percét, és mikor vége lett ürességet éreztem.Emlék hogy mennyire sírtam, pedig nem vagyok az a fajta aki azért sír mert vége egy könyvnek.Sokáig nem tudtam mit kezdeni magammal, megnéztem a filmeket-amiket bár fel sem érnek a könyvekhez mégis mindig megnézem, ha adják:D-amikor rábukkantam a fanfictionokra, amikből rengeteget elolvastam magyarul és angolul is.Azóta rászántam magam az írásra is.Most már sokkal inkább elfpgadtam hogy nem lesz több kötet, de arra is rájöttem hogy amíg újraolvasgatom, és a képzeletembem formálgatom a világot, írok róla addig sosem fog teljesen vége lenni.

Ez normális? Mert a szüleim szerintem már kicsit unják hogy 2 év után is ugyanolyan izgalommal nézem és olvasom újra mintha először látnámxD

De persze nem vagyok teljesen megszállott ugyanúgy imádok más könyveket és filmeket is, csak Harry Pottert jobban.

Harry Potter rajongók! Ti is hasonló helyzetben vagytok? Nincs kedve valakinek dumálni róla? Sajnak nekem az osztálytársaim/barátaim nem igazán szeretnek olvasni így nem is tudok beszélni velük erről:/

16/l



2015. júl. 26. 17:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is nehezen jutok túl azon h vége, pedig 21 éves vagyok. Így próbálok minél több fanficet olvasni, vagy saját magam írni. Sőt, mivel nincs olyan sok időm újra és újra elolvasni a könyveket, ezért pár éve a hangoskönyvet hallgatom, így tudom főzés, takarítás vagy utazás közben is hallgatni. Ajánlom neked is.
2015. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen, nemrég én is rábukkantam a hangoskönyvekre és nagyon tetszenek:)
2015. júl. 29. 15:18
 13/18 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyan úgy érzek mint te. Néha teljes letargiába esek, mert nem születtem abba a korba, hogy izgalommal várhassak az új könyvre vagy filmre. A fanfictionok mostanság (már több mint 2 éve) pedig uralják az életem. Gyakorlatilag minden hétem, amikor van internetem felnézek a merengőre, ha másért nem, azért, hogy lássam, van-e valami új. Az elmúlt egy évemben szinte csak a HP volt, amivel napi szinten foglalkoztam a tanulás mellett. Facebookra is legtöbbször csak a Harry Potter Hungary miatt járok fel. Most pedig végignéztem a Very Potter Musicalt is *_* És én sem vagyok teljesen megszállot, rengeteg dolog van més ezen kívül is mait imádok
2015. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok vele. :) Szinte megszállotja vagyok. Még fanfictiont is elkezdtem írni róla, pedig általában nem írok fanfictionöket a kedvenc könyveimről.
2015. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
:)
2015. aug. 4. 08:56
 16/18 anonim válasza:

Hasonlo cipo nekemis!!!

Neha ciki volt bevallani hogy 16eves letemre Harry Pottert olvasok

De szerettem imadtam tenyleg es mindig ha hatravolt meg par resz az vigasztalt hogy ezaz meg nincs vege😔 de egyszer vege lett es en is sokat sirtam es nagyon nagy ur volt bennem

Befejezes nagyon jo volt meg lelett zarva de az utolso mondattol meg most is eltudnam magam sirni.

Nagyon nagyon szeretem ezt a konyvet!!!

2015. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen, néhány ember nég most is furin néz rám amikor megtudják hogy 16 évesen még mindig Harry Potter rajongó vagyok, de annyira nem érdekel a dolog mert akik nem olvasták a könyvek azok nekem ne szóljanak be:D
2015. aug. 30. 09:51
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is rajongó vagyok! Ugyanígy voltam, mint te. Amikor végére ért a könyv, a törtnet, mintha tátongó űr nyílt volna bennem. Egy darabig haboztam,aztán reggel a kezembe vettem, és szinte megállás nélkül olvastam, elolvastam hát másodszor, harmadszor. Most az Eragont olvasom, de ha annak a végére értem, kezdem negyedszerre is! Meglepő, minden olvasással észreveszek egy titkot, egy árulkodó nyomot, és legfőképp amire nem úgy, vagy nem emlékeztem. Nekünk az osztályban csak három emberke van, aki olvasta, de azokkal nem sokat szoktunk beszélni róla, mert már nem érdekli őket nagyon. Szinte minden éjszaka van Harry Potteres álmom. Nekem is elég rossz, hogy nem tudok erről beszélni másokkal. Azt hiszem, az én szüleim is unják már, hogy folyton azt olvasom, néha a filmet is megnézem. Ha akarsz, írj privátban!
2015. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!