Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen könyvből készült...

Érted?? kérdése:

Ti milyen könyvből készült filmeket csinálnátok újra, mert úgy gondoljátok, a film nem lett jó, de a könyv az?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Eragon-a film az első részt dolgozta fel saját lezárással holott tetralogia

Zombiháború-a könyvet nem igazán lehet megfilmesíteni, inkább sorozatként de a film enyhén szólva saját sztorival rendelkezik.

Arany iránytű-elég érdekes világot épít fel a trilógia ahhoz, hogy kapjon még egy esélyt a vásznon.

2015. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnt fel, hogy az Eragon, mint film le lett volna zárva... szóval várom a folytatást.


Óz, a csodák csodája megérne egy újraforgatást, szép mese...


De ha nagyon a könyv-film vonalon maradunk, akkor bizony Harry Potter mozinkon volna mit javítani, mert sok helyen érthetetlen, értelmetle és totálisan ellentmond a könyvnek, a könyvben kialakított világnak.

2015. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Artoo válasza:
Trónok harca, jó lenne ha legalább köszönő viszonyba lenne a könyvhöz.
2015. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alexandre Dumas három testőre; conan doyl Sherlock holmesán elsírtam maam annyira rossz volt a feldolgozása amit láttam ; de még van sok ilyen...
2015. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 V.Tina ***** válasza:
Rubin és füst. És megcsinálnám a másik 3 részét is ;)
2015. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
El James -Szürke ötven árnyalata. A film a könyvhöz képest nulla.Pedig a könyv szerintem nagyon jo.De a film..pff.Reménykedem hogy a masik két részt ha kiadjak filmben jobb lessz.
2015. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az Eragont mindenképpen újra lehetne forgatni. Annyi köze sem volt a könyvhöz, hogy mikor moziban néztem... hát nem tudtam éppen mit nézek, de biztos, hogy nem azt amit olvastam. Valami összecsapott kotyvalék lett tele bakikkal.

A csontváros. Amit szerintem ne is csináljanak újra. Mindenki aki olvasta meg van elégedve a könyvekkel. Nem kell egy ilyen, borzalmas illúzióromboló förtelem belőle. Egyszer néztem meg, azóta is bánom. Megpróbálom elfelejteni, hogy egyáltalán film is készült. Pfuj.

2015. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Harry Pottert. Egy rendezőnek kellene végigvinnie, egységes elgondolás alapján, nem ide-oda csapongva, fontos részleteket kihagyva. Nem tudom, hogy aki a regényeket olvasta, az hogy tudta megérteni, szerintem nagyon kusza.

A Battle Royal, bár kultuszfilm, a könyvhöz képest egy nagy zagyvaság. A program még öncélúbb, a társadalmi helyzet a legkevésbé sincs kifejtve, a szereplők hátteréről minimális információ-morzsák vannak, az sem úgy, ahogy a regényben (wtf, Nanahara apja felköti magát? Ezt úgy őszintén, miért, és hogyan? Kinek az ötlete volt). Szóval ebből kéretik új film, lehetőség szerint jobban hasonlítson a regényhez. Felőlem 2 részes is lehetne, túl sok a történés egy egy részes filmhez.

2015. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!