Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » James Dashner Halálkúra c....

James Dashner Halálkúra c. könyvéről egy kérdés!?

Figyelt kérdés

Elolvastam az egész trilógiát, de most egyik oldalon láttam, hogy a VESZETT terjesztette el a Kitörést. Én nem olvasok figyelmetlenül, de lehet most mégis, de én erre nem emlékszem a könyvből.(Én azt hittem, hogy a Kitörés a Nap miatt alakult ki)


Valaki meg tudná mondani, hogy mégis mi értelme volt annak, hogy a VESZETT elterjesztette a Kitörést és utána gyógymódot keres rá, ami véglis nem sikerült és ezért meghalt az összes ember, kivéve azt a 200 menekültet Thomasszékkal???? Szóval mi célból terjesztették ők el ezt, ha még nem volt rá gyógymód?



2015. júl. 28. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Most fog kijönni a sorozat következő része. Talán abból kiderül: [link]
2015. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
En ugy emlekszem veletlen engedte szabadjara a virust a veszett. Ezert dolgoznak ennyire azon hogy megallitsak.
2015. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A napkitörések utáni káoszban véletlenül rászabadították az emberekre. Nagyon "ügyesek" voltak. Mindenesetre gyógymód nincs és nem is lesz, de van egy pár ember, aki még visszaszerezheti az emberiségnek a földet. :)
2015. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja, mondjuk tényleg érthetőbb, hogy véletlen engedték h elterjeden, minthogy ők akarták volna kipusztítani az emberiséget :D :D


Köszi a válaszokat mindenkinek!

(ment a zöld kezecske is :D)

2015. júl. 29. 15:47
 5/6 anonim válasza:
89%
Ok, szóval a Halálkúra epilógusából kiderül, hogy valóban a VESZETT szabadította rá a Földre a kitörést népességszabályozási célból, de nem hitték hogy ennyire el fog fajulni, ezért próbálnak megoldást találni rá. Csak az embereknek adták azt be, hogy a napkitörések miatt véletlenül szabadult el.
2015. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rainbowcloud válasza:
Az Útvesztő trilógia előzménykönyvéből a Halálparancsból derül ki,( SPOILER, SPOILER) hogy népességszabályozás céljából fejlesztették ki és tesztelés közben engedték szabadjára a vírust és nem biztos, de ha jól olvasom, akkor még a VESZETT nem létezett. Az akkori kormány tehetett az egészről. A VESZETT a Kitörést Követő Koalíció ( a VESZETT elődjének mondható )tagjainak egy része kezdeményezte.
2016. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!