Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet kérjem? (lent)

Melyik könyvet kérjem? (lent)

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a névnapom, és kapni fogok 2 könyvet. Szerintetek melyiket kérjem ezek közül? Mi a véleményetek ezekről a könyvekről?


Susan Ee: Angelfall 1-2

Takami Kósun: Battle Royale

Michael Seed: Senki fia

Dan Wells: Partials


14/L



2015. júl. 30. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

olvass bele mindbe, illetve az értékelésükbe pl. a moly.hu-n

így talán már könnyebben tudsz dönteni


[link]

2015. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Battle Royale nem valami könnyed dolog, mondjuk én 15 évesen olvastam. Nem is a fröcsögő agyvelőről van szó meg a gyilkolászásról, hanem a pszichológiai terrorról (nem bízhatsz meg senkiben).
2015. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Angelfall mindenképp :)

Izgalmas, vicces és olykor ijesztő.

2015. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ezek közül csak a Battle Royale-t olvastam.Egyet értek az előttem szólóval,hogy ez nem valami könnyed olvasmány. Viszont egy nagyszerű könyv.
2015. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Angelfall, Partials.

Az Angelfall posztapokaliptikus, angyalos, nagyon izgalmas és néhol vicces, picit romantikus, bár szerintem az ehhez hasonló könyvekhez képest kicsit "durvább".

A Partials nagyon jó, egyik kedvenc könyvem. Érdekesek a karakterek, nagyon izgalmas, de sok benne a tudományos magyarázat, úgyhogy ha ez zavarna, akkor nem ajánlom.

2015. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
59%
Susan Ee: Angelfall 1-2. !!!! eszedbe ne jusson mást!!! ez a könyv baromi jó!!!
2015. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a Battle Royale-t olvastam ezek közül, de szerintem azt tényleg csak akkor válaszd ha kíváncsi vagy rá, és felkészültnek érzed rá magad.


Én nagyon szerettem, főleg az "tetszett" benne (ez most kicsit hülyén fog hangzani XD) hogy elég hosszú volt, de baromi nehéz a köny szerintem, mármint súlyra, kilóra :D és miközben olvastam és az oldalakon is mindig fel volt tüntetve, hogy még hányan maradtak életbe, olyan érzés volt mindig mintha szó szerint én is a kezembe tartanám annak az x embernek az életét, érezném a súlyukat, az értelmetlen halálukat...


Jó választást :)

2015. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Az Angelfall botrányosan rossz, a helyedben a Senki fiát választanám.
2015. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az Angellfall-t válaszd, nekem hatalmas élmény volt!

Bármilyen rossz kedvem is volt, annyira bele tudtam élni magam abba a világba, hogy elfelejtettem:)

Hihetetlenül elvarázsolt, megbotránkoztatott, összezavart, felingerelt, megmosolyogtatott, és még ezer másmilyen érzést kavart fel bennem, amitől valahogy a szívemhez nőtt...

Úgy érzem, megérte :)

Lehet, hogy nem mindenkit kápráztatott el így, de engem megnyert.



Remélem megtalálod a neked való könyvet! ;)

Majd írd le, hogy döntöttél! :D

2015. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még egyelőre nem döntöttem el, hogy melyiket szeretném, mert mindegyik tetszik. :)


#8

Miért gondolod, hogy az Angelfall botrányosan rossz?

2015. aug. 1. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!