Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a ''Vöröspöt...

Álomfogó kérdése:

Mi a véleményetek a ''Vöröspöttyös'' könyvekről? Van értelmük/ (irodalmi) értékük?

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Helo!


Vannak köztük jok, de nem hsizem, hogy barki mondana rajuk, hogy "mestermü, alapmü...".

Van irodalmi ertekük, es ertelmük is.

De itt a lenyeg az, hogy Neked megeri-e elovlasni öket, nemdebar? Nos, ha rengeteget ovlasol, es minel ereklödöbb vagy, fogekony voltakepp barmire, akkor szeirntem tegyel egy probat. Ha jol megfontolod, hogy mit ovlasol, es igyekszel a legjobb könyvekkel eltölteni az idöt, akkor szerintem inkabb valassz azok közül, elvegre több szazezer - öst - müröl van szo.

2015. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb eléggé butácska és sablonos, mézesmázos meg rózsaszín (van egy pár "jobb", de ritka). Az idegesít bennük, hogy túl vannak hype-olva, és a legrosszabbakat is mesterművekként akarják beállítani.
2015. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van néhány, amire azt lehet mondani, hogy kevésbé bugyuta, nincs benne annyi baki, mint a többiben.

Összességében a tiniken kívül nem sok embernek köti le a figyelmét.

2015. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én irodalom tanárom mindig felajánlja hogy ha tudunk jó könyvet hozni akkor lehet az a kötelező. De csak ha ő is elolvassa és eldönti, hogy van -e irodalmi értékük. Én kétszer is vöröspöttyöset vittem be (Enigma, Üvegtrón). Mindkettőre azt mondta, hogy nincs irodalmi értékük. Én az Üvegtrón kapcsán nem értek vele egyet. Szerintem annak van irodalmi értékük.

Ami az értelmüket érinti... Szinte az összes vörös pöttyösben ugyan az a sztori: Bevezetés->Megtetszik a srác->Bonyodalom->Utáljuk a srácot->Összejövünk vele és boldogan élünk míg meg nem halunk. De az üvegtrón egy kicsit más. Szerintem azt érdemes elolvasnod;-)

2017. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!