Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legrosszabb könyv...

Melyik a legrosszabb könyv amit eddig olvastál? Melyik könyvekről hallottál már rosszat?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 20:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Megválogatom, miket olvasok, és ezért inkább csalódásom volt. Fantasy terén volt egy, Az orkvadász (Warhammer könyvek). Unalmas volt és vontatott, szerencsére a későbbi részekben Long magára talált.


A szürke ötven árnyalatáról nagyon rosszakat hallottam, és sok más felkapott könyvről is, ezeket messze kerülöm, és maradok a jóknál.

2015. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Szürke ötven árnyalata pont olyan szörnyű, mint amilyennek mondják. És persze az oly' hőn gyűlölt Alkonyat is papírpazarlás.
2015. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Mindig megválogatom én is, miket olvasok. Az olyan könyvek, amiknek úgymond tragikus a végük (az egyik főszereplő meghal, pl) vagy nem happy end, azokat általában kerülöm. Ezt általában a pöttyös könyveknél tapasztaltam, ezért nem sűrűn lűtni, hogy én olyat olvasok. Leginkább azért, mert számomra az olvasás olyan, mintha átváltanék egy másik univerzumba, ahol jól/jobban érzem magam, nekem ez a kikapcsolódás, és ebbe nem tartozik bele, a tragédia az "egyik életem" végén. De ez csak az én véleményem.:)
2015. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy meg, az lemaradt, hogy a Szürke 50 árnyalatát szerintem is időpocsékolás elolvasni, hiszen, ha nem tetszett a film, fölösleges. Én sokkot kaptam tőle, ezért a közelébe sem mentem a könyvnek, szóval azt nem ajánlom.

Az Alkonyat szériát ajánlom, de csak ha kedveled a fantasy műfajt, hiszen ebben azért vannak bőven különös képességű lények.:D De szerethető.:) Részemről legalábbis.:)

2015. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az Alkonyat kritikán aluli tényleg. Én speciel imádom a fantasyt, de a paranormális elemekbe csavart borzalmas szerelmi történetek a műfaj legalja. Egyszerűen nevetséges. Ugyan ez a véleményem Cassandra Clare gagyiságaira. Valami hihetetlenül tehetségtelen az a nő.

Mondjuk rengeteg YA könyv van, amit esetleg WC papírnak használnék. Olyan érzésem van, hogy egy csomó rémes író nekiáll kamaszlányoknak írni, mert hát azok felzabálnak minden sz*rt és még tapsikolnak is hozzá.

2015. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szalai Vivien Hamis gyönyöre meg annak a folytatása szerintem kritikán aluli volt. Hasonló módon szenvedtem végig egy Danielle Steel könyvet, és mikor a második a kezembe került, és pont ugyanolyan volt, képtelen voltam végigolvasni.
2015. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg annyira rosszak a Szalai könyvek? Baromi szezációhajhásznak hangzanak, meg a csaj sem szimpatikus, de még senkivel nem találkoztam, aki olvasta őket.
2015. jún. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon óvodás volt a megfogalmazása, meg az egész annyira arra volt kihegyezve, hogy a főszereplő csaj mennyire szép és mennyire tökéletes, hogy a végén már émelyegtem ezektől a jelzőktől... persze azért elolvastam a folytatást is :D Ez nem az a fajta rossz könyv, ami annyira nem jó, hogy abbahagyod, hanem az, amelyik rossz, de azért folytatod :D Amúgy nagyon vékonyka könyv, egy nap alatt lehet vele végezni, nem egy Trónok harca :D
2015. jún. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Inkább hatalmas csalódást okozott számomra a Vámpírnaplók első része (érthető módon ezután a további részeket se olvastam el). Nagyon szerettem a sorozatot, ígyhát, gondoltam nekivágok a könyveknek is, bár már akkor is voltak kételyeim, de egy barátnőm (aki fanatikus Damon rajongó) végül meggyőzött. Bár elég vontatott volt a történet, viszonylag hamar befejeztem a könyv terjedelmét tekintve. Neki is ugrottam a 2-nak, de nem bírtam végigolvasni. Igazából csak azért jutottam el idáig is, és nem vágtam neki falnak a felénél, mert vártam tőle valami akciót, egy kis izgulást. De semmi. A sorozat sokkal izgalmasabb.
2015. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Borbély Szilárd - Nincstelenek


Engem annyira feldühített ez a könyv, hogy hihetetlen. Közben agyon van dicsérve. Tudom biztos bennem van a hiba, hogy nem értem meg a modern magyar költészet nyomorúságos irományait. Igazából azt nem értem, ha valami nagyot akarnak alkotni, akkor miért mindig a nyomorral próbálkoznak. És ilyeneket írnak arra a könyvre, hogy gyönyörű iromány. Egyetlen egy negatív véleményt olvastam eddig róla, le is osztották a kommentelőt, hogy aki a romantikus, meg ponyvaregényekhez van szokva az úgyse érti. -_-


Ez a könyv annyira dühítő, mocskos, undorító, hogy legszívesebben elégettem volna az én kötetemet. Ezért kár lapot pazarolni...


Az egész "könyvnek" csupán annyi a lényege, hogy férfi kínozza a nőt, a nő a gyerekeket, a gyerekek egymást, az állatokat meg mindenki. És leírja az állatkínzás minden apró részletét. Hogy hogyan fojtja a macskát a vízbe, vagy épp hogyan csapkodja őket a falhoz. Vagy azt, hogy hogyan kell a macskának csapdát csinálni, ha meg akarják ölni.


Az egész könyv egy nagy fertő.

Bocsánat, hogy ilyen összefüggéstelen amit írtam, de így hogy egy éve olvastam, még mindig kiborít ha rá gondolok.


Én azért olvasok könyvet, hogy kikapcsolódjak és szórakoztasson, vagy tanuljak belőle (ismeretterjesztő könyvek). Vannak emberek, akik meg azért olvasnak könyvet, hogy elmondhassák mennyire műveltek és egymás között értekezhessenek a kortárs magyar költők "fenomenális" műmájerkedéseiről.

2015. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!