Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani olyan tini...

Tudtok ajánlani olyan tini könyvet ami a középsuliban játszodik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan könyvet keresek ami romantikus, értelem szerűen tinik a főszereplők és a gimiben játszodik és nem természet feletti lényekről szól.

Köszönöm előre a válasszokat!😊😊



#könyv #szórakozás #romantikus tini történet
2015. aug. 8. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én most olvastam a Duff című könyvet, ami elképesztően tetszett. Nem feltétlenül a gmi van a középpontban, de a szereplők még határozottan középiskolásak.

Jobban az iskolára fókuszáló a Szent Johanna Gimi sorozat, ami szerintem egyszer olvasható. Humoros, szerelmes, az eleje mondjuk kissé vontatott.

Nem természetfeletti lényes, hanem kémsuli a "Ha megtudnád, hogy szeretlek, meg kellene öljelek", nekem szintén tetszett.

Ezenfelül talán a Gyönyörű sorscsapás is tetszhet, bár lehet hogy az már egyetemen játszódik, nem emlékszem pontosan...

A Nyitótánc is gimis, mondjuk nekem annyira nem tetszett, de lehet neked be fog jönni.

Illetve viszonylag friss a Tükörlelkek, amit még blog formában kezdtem el olvasni, és szerintem tök jó volt.

Hirtelen ennyi ugrott be :)

2015. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. aug. 8. 20:49
 3/7 Guminyuszmusz ***** válasza:
Igen a Szent Johanna Gimit olvastam meg a hűösvölgyi suli bé épület is jó
2015. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
SZJG, Dac, Tükörlelkek, Hűvösvölgyi suli
2015. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!:) Fogadj el .:

9. osztályos gimisekről szól, bár amikor olvastam kissé idősebbnek képzeltem a szereplőket. nem túlfűtött romantika, inkább a szerelem / szeretet utáni vágy, csalódás van középpontban. Nagyon jó könyv, csak ajánlani tudom!:) az első néhány oldal sem unalmas :D

2015. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A tükörlelkeket lelehet tölteni vagy még nem?:)
2015. aug. 9. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Mire jó a rosszfiú?

Szívzűrterápia strébereknek

Hűvösvölgyi gimi

Macskaköröm

Segítség youtube sztár lettem!

Szjg

Hűvösvölgyi suli

2015. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!