Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok könyveket? Olyan...

Ajánlanátok könyveket? Olyan tini szerelmes könyveket, jó lenne ha valami misztikus könyv lenne de nem muszály

Figyelt kérdés

Eddig a dream válogatás könyveit bújtam imádtam a A Végzetem cimű könyvet. Másik nagy kedvencem a Csak lélegez trilógia!

Mondjatok ilyan könyveket csak pls ne ilyen Bábel meg SZJG legyen köszi:)



2015. aug. 5. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
LUXEN 1-5ig nagyon jó szerelmes és ufós és vicces :) 18L
2015. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mr Talány, A cár balerinája, Leány gyöngy fülbevalóval. Hirtelen ezek jutottak eszembe. :D
2015. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig köszi jöhetnek még
2015. aug. 5. 23:06
 4/7 BarackObama válasza:
Nem biztos hogy teljesen jól értettem,de nekem a Percy Jackson könyvek nagyon bejöttek én csak ajánlani tudom mindenkinek(szerelem is van benne,de nem arról szól végig),az időutazó felesége is nagyon jó könyv. :)
2015. aug. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg Cabot - Mediátor, Hívószám 1-800, Misztikus szerelem, Az a balfék Tommy Sullivan
2015. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szent Johanna Gimi teljes sorozat
2015. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Cassandra Clare: Végzet Ereklyéi
2016. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!