Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az igaz, hogy az Alkonyat-köny...

Az igaz, hogy az Alkonyat-könyvek egyáltalán nem olyan, mint a filmek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanannyira hasonlitanak a könyvek a filmekre, amennyire szokott. Az igaz, hogy breaking down2-nél van egy jó nagy hiba.
2015. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hmm... Köszi a választ :)
2015. aug. 9. 14:02
 3/11 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben igaz, leginkább az első és az utolsó részre. Az utolsó részt még megértem, mert így akarták látványosabbá tenni a végét. De az elsőre nincs okuk. Szar volt a rendező és a forgatókönyvíró. Persze, ha nem olvastad a könyveket jónak tűnhet a film.

De minek az a sok kék?

2015. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
50%

Hát, én csak az első könyvről tudok nyilatkozni, mert a filmeket tovább nem néztem, de engem sokkolt a film és a regény közötti hatalmas különbség.


Sokkolt!!! :D

2015. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én először filmben láttam az Alkonyatot, rossz előítéletekkel, a filmet nem mondom, hogy utáltam, de nem tett rám nagy benyomást (meg kicsit se).

Ez már több éve volt. Viszont most úgy egy hónapja kivettem a könyvtárból az Alkonyat könyveket, mert mért ne, a HP-vel is így voltam, a filmet utáltam, a könyvet imádtam. És valóban így lett az Alkonyattal is. ♥

De egyébként is a könyv vagy film kérdésben egyértelműen mindig a könyvre szavazok.

2015. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm a sok választ :D
2015. aug. 16. 19:20
 7/11 anonim válasza:

Az Alkonyat esetében először a filmet láttam, és nem tett rám nagy benyomást.Aztán elolvastam a könyvet(hátha jobb lesz,mint sok más könyv-film esetében). Miután elolvastam elmerengtem azon,hogy hogy lehetett ennyire elszúrni egy filmet sok jelenetet feleslegesnek tartottam(pl. miért kellett Edward és/vagy Bella fején "rajtaafelejteni" a kamerát) meg az én meglátásom szerint ki is hagytak pár olyan részt ami szerintem elég klassz lett volna. Na meg pár apróság durván elütött egymástól könyv és film esetében. Az Újhold még nem is volt annyira durva,bár azt a részt sehogy nem szerettem(se filmben ,se könyvben) Napfogyatkozásnál meg túl sokat fektettek a harcba így kimaradtak megint csak apróságnak tűnő de valójában fontos jelenetek. A Hajnalhasadás köny-film összehasonlítás után meg egész egyszerűen sokkot kaptam.

:))

2015. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Húha... én most kezdtem el olvasni, eddig nem kaptam sok elrontott részt. Köszönöm a választ :)
2015. aug. 17. 17:23
 9/11 anonim válasza:
Na majd írd meg ,hogy hogy tetszett. (7es voltam) :)
2015. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké :)
2015. aug. 18. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!