Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit tegyek? Elolvastam egy...

Mit tegyek? Elolvastam egy könyvet és nem fordították le a többi részt!

Figyelt kérdés

Elolvastam ezt a könyvet: [link]


De eredetileg franciául íródott és nem fordították le a másik két részt magyarra. Ráadásul úgy fejeződik be, hogy várd a fojtatást...

Megtaláltam angolul, gondoltam rá, hogy esetleg elolvasom úgy de, azért annyira nem jó az angol tudásom, hogy élvezettel el tudjam olvasni.


Valahogy esetleg meg tudom szerezni magyarul? Vagy valami más megoldás? Törődjek bele? Vagy mit csináljak? Nagyon tetszett a könyv...



#könyv #2. rész #időkönyv #a napok kapuja
2015. aug. 9. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Először írj a Könyvmolyképzőnek, hátha valami érdemleges választ csikarhatsz ki belőlük...bár nem látok rá sok esélyt, de mindenképpen megéri megkérdezni őket is.


Mást sajnos nem tudsz csinálni. Ha nem adták magyarul, akkor esélyes hogy nem fogok fan fordításként megtalálni. Esetleg fejleszd az angolod, hogy úgy megértsd.

2015. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!