Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a Tartuffee vege?

Mi a Tartuffee vege?

Figyelt kérdés
Nincs idom mar elolvasni de surgosen kene az otodik felvonastol roviden! Elore is koszonom!
2015. aug. 19. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lesz időd elolvasni, nem ezzel kezdetek majd az első héten. Nem olyan hosszú, én az egész művet egy éjszaka alatt olvastam ki.
2015. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a vége felé, hogy Tartuffe eléri a célját, mivel az az idióta, aki befogadta az ugye ráhagyott mindent. Ám a felesége segítségével a férj is rájön arra, hogy Tartuffe csaló (eléggé vicces jelenetek vannak benne, ugyanis míg Tartuffe le akarja varrni a nőt az asztalon, a férje alatta van. Persze az erotikus részekre nem kerül sor). A vége felé Tartuffe ki akar zavarni mindenkit, ez által befejezve az egész történetet, ám - mint egy jó amerikai filmben - megjelennek a kor rendőrei (ha jól emlékszem), akik felismerik Tartuffe személyét és elmondják azt is, hogy nem is Tartuffe a neve, hanem valami más. Ekkor letartóztatják a csalót és minden visszaáll a régi kerékvágásba. De ne hagyatkozz rám, mivel én sem olvastam el, hanem a pécsi színházban láttam és ott eléggé jól szokták az ilyen színdarabokat modernizálni. De nagy vonalakban ennyi ez az egész. Amúgy tényleg nagyon rövid és simán el tudnád olvasni.
2015. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!