Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Japán stílusú, illetve kalandk...

Imcsu2020 kérdése:

Japán stílusú, illetve kalandkönyveket keresek, milyet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Pontosabban olyat , amiben a tipikus japán természetről van szó(de nem anime/manga). Amiben japán környezetben játszódik a történet.

A kalandkönyvek alatt olyanra gondolok, hogy egy személy elindul, s nekivág a Világnak, vagy olyan tipikus kalandkönyveket, amikben a különböző országok stílusát, természetét, szokásait mutatja be.

Légyszíves írjátok már le, amiket ismertek. Köszi! :D



2015. aug. 20. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom hogy lefordították-e magyarra de itt van a Child of Vengeance magyarul A Bosszú gyermeke ami egy ifjú japán szamurájról szól aki elindul megkeresni elveszett apját háta mögött egy főúr fiával aki meg akarja ölni.
2015. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdés kicsit megzavart, nem vagyok benne biztos, hogy mit értesz "japán stílusú kalandkönyveken", vagy jobban mondva, hogy azt érted e, amit én, de mindegy. Szerintem először is magyar kiadású japán könyveket csekkold le - sajnos - nincs belőlük olyan sok, úgyhogy összeszedegethető az összes.


De én személy szerint Murakami Harukit tudom ajánlani, nagyon népszerű külföldön és nálunk is. De nem hiszem, hogy annyira a "kalandkönyvek" típusába tartozna, inkább mágikus realizmus, úgyhogy a főszereplő inkább a saját fejében indul útra :D

Mégis meleg szívvel tudom ajánlani, mondjuk a Világvége és a keményre főtt csodaország című könyvét pl (meg az összes többit is)

2015. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöktől !:D

Egyébként úgy akartam leírni, hogy Japán stílusú könyvet, vagy kalandkönyvet keresek.

Nem pedig Japán stílusú kalandkönyvet. Csak lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg :D

2015. aug. 20. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!