Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlana valaki könyvet?...

Kovácslily02 kérdése:

Ajánlana valaki könyvet? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyasmit szeretnék mint Jennifer L. Armentrout-Luxen sorozata, vagy a Várok rád c. könyve.

Olyat szeretnék ami elsősorban romantikus, lány szemszögből irt,erotikus és izgalmas.



#könyv #könyvajánlás #romantika #izgalmas #erotikus #jennifer. l armentrout #imádomDaemontésCamet
2015. aug. 26. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Esetleg Kiera Cass Párválasztó sorozata ? Nincs benne erotika, inkább politika :D (hú ez rímelt :P) De szerintem nagyon jó sorozat, és hát már a címében is benne van hogy pár választó :D Erről szól az egész, szerintem nagyon aranyos könyv sorozat :)


Vagy esetleg colleen hoover - reménytelen Ez csak simán romantikus, de van benne egy kis erőszak is! azt nem mondom meg milyen :D


Vaagy Kerstin Gier időtlen szerelem trilógiája

rubinvörös, zafírkék, smaragdzöld

Ez időutazós könyv, a múltba mennek vissza. De elég vicces és romantikus...


Melissa Landers: Elidegenítve - ennek sajnos még csak az első része jelent meg, de ebben is mint a Luxen sorozatban idegen bolygóról jött a főszereplő srác. Szerintem baromi jó könyv volt :)


Remélem tudtam segíteni és valamelyik megtetszik neked:)

2015. aug. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már olvastam ezeket és imádtam is :D

Azért köszönöm a segítséget! :)

2015. aug. 27. 10:58
 3/8 Zuniii válasza:

Szia! :)

Becca Fitzpatrick: Csitt csitt, crescendo, silence, finale. Nekem nagyon tetszett egy bukott angyalról szól szerelmes,izgalmas, romantikus. :)

Jus Accardo: Touch sorozat. Ez is nagyon jó.

Spirit Bliss: Árnyékvilág sorozat, ebben minden meg van amit akarsz . :)

Szurovetz Kitti: Gyémántfiú sorozat is naggyon jóóóó :)

Jó olvasást ;)

2015. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hát egy erotikusat tudok, de az lány és fiú szempontól is játszódik és semmi természetfeletti nincs benne. Ennek ellenére nekem nagyon tetszett.

Jay Crownover: Rule

2015. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az Árnyékvilág sorozatot és a Gyémántfiú sorozatot még nem olvastam :)

Tudnál egy rövid véleményt írni róla?

2015. szept. 1. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Leiner Laura -Szent Johanna Gimi

egy gimis lány életét írja le.Megpróbáltatásokkal teli napjait,lányos dolgokat,sajnálom ,de nincs benne eotika viszont eszméletlen jó :) én kb 25-30 éves korosztálynak is ajánlanám(ki hogy viszonyul az ilyenekhez) :)

2015. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a Szent Johannát már olvastam. :)
2015. szept. 2. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ismered-e de én ajánlanám neked Karen Marie Moning Tündérkrónikák sorozatát.
2016. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!