Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki egy edzésterve...

Ajánlana valaki egy edzéstervet? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit megizmosodni, mert elég vékony vagyok. Nem szeretnék konditerembe menni, mert sajnálom rá a pénzt. Itthon szeretnék edzeni, méghozzá tömeget növelni. Örülnék neki, ha valaki aki ért hozzá, esetleg kisegítene valamilyen edzéstervvel, vagy egy ilyen oldalnak a linkjét beküldené. Főleg karra szeretnék gyúrni, meg hátra meg mellre. A lábaimat egy Air Alert nevezetű edzésprogrammal erősítem. Ja, és a kellékeim az itthoni edzéshez 2 db 10 kg-ig növelhető kézisúlyzó, és kreatív vagyok, tudom hasznosítani a különféle berendezési tárgyakat is. :)


16/F


2011. jan. 12. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem járok ugyan konditerembe,de azt megmondom neked,hogy igazán tömeget növelni csak ott lehet.Vagy otthon a tv előtt csipszet zabálva.Csak az más tömeg.:)
2011. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a konditeremre sajnálod a pénzt, akkor kajára nem fogod? Ha változik a hozzáállásod, akkor hajlandó lesz neked valaki segíteni.
2011. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon vannak hasznos leírások, böngész rajta!

[link]


Hát amúgy két darab kézi súlyzóval nem fogsz sokra menni..

Nem lehordani akarlak, de tudom mi a dörgés én is hasonló cipőben jártam! Volt egy egykezes súlyzóm, amivel bicepsz gyakorlatot végeztem, meg vállra edzettem és kifújt.. :D

Mondanom se kell alig fejlődtem.


Ha mindenképpen otthon akarsz edzeni, akkor minimum kell egy fekvenyomópad, kétkezes súlyzó, + a súlyok és akkor tudsz mit kezdeni magaddal.


Én is otthon edzem, amin tudok spórolok is,(pl a maszek súlyok, rúd)de hát drága sport így is.

Nincs állandó keresetem, hogy edzőterembe járjak azért választottam az otthoni edzést, de amint munkás ember leszek go az edzőterem mert ebből semmi sincs...

2011. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Máshogy fogalmazok: Nem sajnálom rá a pénzt, hanem nincs rá pénzem. :)
2011. jan. 12. 20:07
 5/5 anonim válasza:
2011. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!