Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek tetszik a könyvem...

Nektek tetszik a könyvem témája? 1-től 10-ig értékeljétek légyszi.

Figyelt kérdés
A történet egy testvérpárról szól. Egy fiú és egy lány.16 évesek. Az egyik nap érdekes gyilkosság történik: A fiú ujjlenyomata a helyszínen, de semmi szúróeszköz, vagy bármi egyéb. A fiúnak pszichopata hajlama lenne? Mindenki ezt hiszi, ám a testvére tudja, hogy ez nem igaz. Egyre több ember hal meg. A lány megtudja, hogy a fiút minden éjjel kilök egy szellem a testéből, majd minden hajnalban visszaadja neki. De a lánynak senki sem hisz, sárga házba akarják zárni. Egészen addig, amíg valódi nyomot nem találnak. Egy videofelvételt. Miközben a megoldáson tanakodnak, a fiú nem kapja vissza a testét napfelkeltekor. (A lány szemszögéből szeretném írni, több részes lesz.

2015. aug. 30. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Jónak néz ki, de most ez így ebben a formában ilyen X akta, Rejtély epizódnak tűnik.
2015. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ez nagyon jól, a feszültséget lassan adagoló, a történet vége felé az ember idegeit tépő stílusban lenne megírva, akkor azt mondanám, hogy egy olyan 8-as, talán 9-es lenne számomra. Talán lehetnének a főszereplők kicsit idősebbek is, de ez csak az én egyéni véleményem, a végén úgyis te fogod majd megírni az egészet. De, ha nagyon kiforratlan stílusban, nem tudatosan, csak olyan félkész megoldásokkal írod meg az egészet, akkor nem fog a 3-as szint fölé emelkedni. Szóval csak ügyesen, remélem összehozod majd ezt a sztorit. :)
2015. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát majd még dolgozom rajta
2015. aug. 30. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Maga a történet nem rossz, nem mondom azt, hogy kiemelkedő, de nyomtatásban is jelentek már meg sablonosabb történetek. Sajnos...


Ott bukhatsz el, hogy nem fordítasz elég időt a rendőri munka pontos bemutatására. Ha van rendőr ismerősöd, akkor kérdezd meg tőle, hogy mennek az ilyen nyomozós dolgok, hogy minél pontosabban tudd leírni.

Az életkoron én is változtatnék, mert egy ilyen témájú könyv inkább 18+-os, és az olvasók azt szeretik, ha korban minél közelebb van hozzájuk a főhős. A 19 éves kor az arany középút: még elég fiatal, de már felnőtt így mindenki jól jár.

2015. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké Köszi
2015. aug. 31. 07:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Maga az ötlet a krimi-szállal, a természetfeletti elemekkel és a tini szereplőkkel a Nem vagyok sorozatgyilkos-trilógiát idézi számomra; ha olvastad már, akkor gondolom, azért, ha pedig még nem, akkor szerintem mindenképp pótold, mielőtt belefognál egy ilyen regényötlet megírásába. Egyrészt alapmű ebben a témában, másrészt sokan ahhoz fogják hasonlítani, és tudatosan kerülnöd kell a hasonlóságokat.


Én is úgy érzem, hogy könnyebben tudnék pontozni valamilyen szövegrészletet, mivel azonban az ötletre kérted a pontozást, arra egyelőre 6 pontot adnék. Bár nem mondanám kifejezetten eredetinek, szerintem izgalmas, jól megírható ötlet, és bőven vannak benne lehetőségek. Sok sikert kívánok hozzá!

2015. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!