Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyiért lenne reális árulni...

Mennyiért lenne reális árulni ezt a webképregényt?

Figyelt kérdés
Egy fejezet 20-25 oldal körül lenne, főleg fekete fehér rajzokkal, de igényesen kidolgozott képekkel. Milyen ár lenne reális egy fejezetért cserébe?

2015. szept. 17. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, mennyiért lenne reális árulni ezt a pulcsit? Piros és kötött, kellemes hordani.

Referencia nélkül nem lehet eldönteni. Mivel képregénynél fontos a történet is, kell egy szinopszis arról is. Valami terv, hogy összesen hány fejezet lesz. Ennek birtokában megkeresel valakit, akiről tudod, hogy foglalkozik képregényekkel (akár kiadói munkatárs), és megkérdezed tőle, hogy mit tippel. Így te kapsz egy tényleg reális árat, amihez megkeresheted a közönségedet.

Ha van ilyen, akkor tőlük érdemes megkérdezni, mennyit adnának ki egy fejezetért. Mert lehet, hogy te gondolsz X összegre, de szerintem ez nem ér annyit (még ha a piaci viszonyok alapján kérhetnél is annyit), és nem is fognak fizetni.

Ha nincs bejáratott közönség, akkor alapíts egy blogot, tegyél fel referenciákat, kisebb ingyenes képregényeket, akár pár kockát, és ha lesz fizetésre hajlandó közönséged, tőlük kérj annyit, amennyit kifizetnek.

2015. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is hasonló megoldásban gondolkodtam. Nyilván lenne egy saját blogja, amit a szélrózsa minden irányában reklámoznék, és pl. az első két fejezet ingyenes lenne. Próbáltam kipuhatolni, hogy más webcomicokat mennyiért árulnak átlag, de színes a mezőny. Az ötleted alapján remélem sikerül majd egy reális árat kiszabni rá, köszönöm!
2015. szept. 18. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!