Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Magyarországon miért csak...

Magyarországon miért csak ilyen kevés mangát adnak ki nyomtatott formában?

Figyelt kérdés
például van vagy 20 sorozat ami létezik magyar nyelven nyomtatott kiadásban, de nem értem miért, ennyire kevés lenne rá az igény vagy mi van?

2015. szept. 25. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, ennyire nincs rá kereslet. Attól, hogy valaki szereti a mangákat, még nem biztos, hogy pénzt is adna érte, hiszen ott a neten ingyen. Sokan a könyveket is csak lekalózkodják.

Szóval az a pár ezer ember, aki megveszi, az bizony nem elég.

2015. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én akkor is csak így fogok mangát olvasni, még ha meg is kell tanulnom hozzá angolul.
2015. szept. 25. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Ok. Itt elég sokat árulnak angolul:


[link]


Ingyenes posta.

2015. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. szept. 25. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Én angolul olvasom őket, Mo-n még a képregények is drágák, meg ahányat olvasok biztos nem venném meg őket, ha ingyen is el tudom olvasni.
2015. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy japánul is megtanulhatsz, akkor az összes létező mangát meg tudnád venni. Ráadásul a JustAsia oldalán kérhetsz is. Én már nem egy kötetet rendeltem Tőlük, és minden problémamentesen sikerült, szóval csak ajánlani tudom őket,
2015. szept. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!