Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyveket egy 18 éves lánynak?

Könyveket egy 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Elég sok könyvet olvastam már, párat leírok, kevésbé ismertek érdekelnének most. Szóval ilyen Leiner Laura összes, Beavatott, Éhezők Viadala, Cassandra Clare megvoltak már. Olyan érdekelne amiben nincsen se vámpír se misztikus se semmi, csak egy átlagos szereplő, szerelem, és semmi haldoklás, haláleset, gyilkolás... Humoros, pozitív gondolkodású, esetleg szerelmes könyvek érdekelnének. Bármi tipp? :)

2015. szept. 26. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy birsz ilyen sokat olvasni, idomilliomos vagy?:)
2015. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A rutin meg az évek :D Szerintem másokhoz képest ez még kevés is, van akinek az egész vörös-pöttyös megvolt már, én azokat kihagyom :) Általában a tanulás helyett találom meg ezt az elfoglaltságot :)
2015. szept. 26. 18:48
 3/6 anonim válasza:

Egyik kedvenc: Hogy told el jól a nyarad, Hogy told el jól a love storyd - vicces, kedves történet egy srác szemszögéből, Stephanie Perkins: Lola és a szomszéd srác,Anna és a francia csók, Sarah Dessen: Altatódal és egy másik nagy kedvenc: Időtlen szerelem trilógia, bár van benne egy kis időutazás a lényeg mai, vicces és szerelmes

Remélem tudtam segíteni:)

2015. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előző vagyok, a pöttyösök nekem is megvoltak már:D
2015. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sophie Kinsella - Boltkóros sorozata


Kerstin Gier könyvei


azután ha nem ragaszkodsz a mostani tinik között sztárolt regényekhez, és nyitott vagy mást is olvasni azokon kívül, akkor ezt jószívvel tudom ajánlani, mert szerintem szórakoztató bármelyik korosztály számára:


M.C. Beaton - Agatha Raisin sorozata

(bár gyilkosságok vannak benne, de a fő motívum nem egy vértől csöpögő tömeggyilkos pszichopata ámokfutása, hanem tele humorral, amiben egy középkorú, pokróc stílusú, mások agyára menő, magát lenyugdíjazó hölgyemény vidékre költözése, folytonos bűnügyekbe kavarodása és az ügyek saját maga által való megoldása, miközben a pasikkal is folyton meggyűlik a baja)


vagy


Vavyen Fable: Mesemaraton 1-2, Pepita macska illetve

a Halkirálynő sorozata

2015. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kemény Zsófi: Én még sosem
2015. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!