Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan könyv ami megváltozt...

Van olyan könyv ami megváltoztatta az életedet?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan és melyik könyv?
2010. márc. 14. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Van, a munkaköri leírásom, még 1998-ban.

Orbán Viktor

2010. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%

Duncan Shelley: Elme gyilkosai (I. rész), Téboly katonái (II. rész) Végső háború (III.rész)magyar szerző


Az egész történet fikció, élménydús, letehetetlen, de a lényege, hogy az egész emberiség egy jól szervezett felsőbb hatalom által van irányítva a lehető legtöbb eszközzel. Manipulálnak bennünket, hogy a dolgok bizonyos irányba terelődjenek. (média, gazdasági válság, olajhatalmak, maffia:mind-mind jól szervezett események és társulások, amik bizonyos "köröknek" az érdekeit szolgálják. Kár hogy kevesen ismerik, a könyvekhez nem egyszerű hozzájutni. Ha el akarod olvasni, mind a hármat szerezd meg egyszerre, mert lerágod a körmöd, hogy mi van a továbbiakban.:)

2010. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

leon Uris: Meghalsz tengerész..

Amikor olvastam a könyvet éppen a fiammal voltam terhes. Annyira a hatása alatt voltam,hogy úgy döntöttem a könyvben a főszereplő "tengerészfiú" nevét adom a fiamnak.Már neki is elmondtam,hogy a neve innen jött..Így lett Dániel...

2010. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
az alkonyat. amióta olvastam és testzett a pasim állandóan ezzel szekál. és már elegem van belőle. a próbálkozásaimat meg nem igazán értékeli...
2010. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

rhonda byron-A titok

Robert T Kyosaki-Gazdagpapa szegénypapa


Mind2 megváltoztatta a gondolokozásomat, nem lett vagyok már olyan szűk látókörű, és vannak "nagyratörő" céljaim, terveim. És ezt a 2 könyv tudását felhasználva 1 szinttel feljebb léptem a társadalmi ranglétrán

2010. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
előző vagyok, bocsi helyesbítenék. 1 odanem illő szót a lett-et törölném
2010. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Paulo Coelho: Veronika meg akar halni

Danielle Steel: Hullócsillagom

2010. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Előző vagyok: az életről szólnak és másképp gondolok az életre a könyvek miatt.

A Titkot is olvastam, de sok új nem volt benne.

2010. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
A Veronika meg akar halni nekem is megváltoztatta az életemet, de ami a leginkább, az a Pirszinget a kígyónak. Nagyszerű, díjnyertes kisregény.
2010. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Orwell: 1984


Azóta, hogy elolvastam kétszer is ellenőrzöm, amit a médiából hallok, mielőtt egyáltalán feltételezem, hogy esetleg teljesen igaz lehet, ferdítések nélkül.

2010. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!