Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerettek olvasni? Ha igen...

Szerettek olvasni? Ha igen akkor mi a kedvenc könyvetek?

Figyelt kérdés

Az is válaszolhat aki nem szeret olvasni. Elárulhatja hogy miért nem szeret.


Nekem van egy csomó kedvenc könyvem de az első kedvenc a Percy Jackson és az olimposziak


Nektek mi a kedvencetek?



2015. okt. 2. 17:09
1 2
 11/14 anonim válasza:

Imádok olvasni <3 <3 :-))

A Percy Jackon, Maximum ride, Zsófi és a Gergő is mindegyik része(Böszörményi Gyula), Harry Potter, George kulcsa a rejtélyes univerzumhoz, flavia de luce rejtélyei a titokzatos bábjáték, Csontváros, eleven testek, beavatott, meg még sok minden

2015. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

De nem szeretem amikor csak egyet kell megnevezni... Szóval összességében csak azért is fel fogom sorolni mindenkit akit olvasok:)


Először is a kedvenc íróm Stephen King, tőle a kedvenc könyvem, az abszolút 100% kedvencem a Cujo c. regény.


De mint lehetett sejteni olvasok más íróktól is.


Dean R. Koontz

Robin Cook

Agatha Christie

Joe Hill

Darren Shan

H.P. Lovecraft

George R.R. Martin

J.R. Ward

Peter Straub

Dan Brown

J.R.R. Tolkien

Vavyan Fable

Charlaine Harris

Alex Kava

Karin Slaughter

Dennis Lehane

Narnia krónikái, A végtelen történet, Bram Stoker: Drakula

EL James


Jövőre még tervezem megvenni a Harry Potter sorozatot, Clive Barker és James Herbert könyveit is legalább.


Ezeken kívül egyébként még vannak könyveim, de már nagyon vegyesen.

2015. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hat en mar nagyon sok konyvet olvastam de a legjobbak szerintem a Luxen sorozat q Nyar sorozat
2015. okt. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Olvasd el mindenképpen a Michael Vey sorozatot!!! Öt kötetes, és nekem nagyon, de nagyon tetszett!!!!:)


Amúgy én is imádom a Percy Jackson könyveket! Plusz még az Olimposz hősei sorozatot, és a Harry Potter könyveket is!! Ezek az én kedvenc könyveim.:) :) :)

2016. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!