Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A MOLY. HU -n hogy lehet...

A MOLY. HU -n hogy lehet valakinek írni? Aki várólistára vagy kívánságlistára tett egy könyvet.

Figyelt kérdés

Van eladó példányom és szeretném felvenni vele a kapcsolatot.


Köszi!



2015. okt. 18. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Rámész az adatlapjára és ott van, hogy 'Üzenet küldése'.
2015. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A választ az #1-es megadta, én csak annyit szeretnék jelezni, hogy Molyon van egy Súgunk! zóna, ha oda írsz, akkor viszonylag gyorsan kapsz érdemi választ: [link]
2015. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!
2015. okt. 18. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Plusz hozzátenném, hogy a "kívánságlista" jelenti azt, hogy szeretné megszerezni, a "várólista" azt jelenti, szeretné elolvasni - könyvtárból, saját könyvei közül, stb., szóval őnekik inkább ne írj.


Ill. ha feltöltöd eladó példányként (felveszed a magánkönyvtáradba, és eladónak jelölöd, ld. [link] ill. [link] akkor akinek a kívánságlistáján van, az kap automatikusan e-mail értesítést. Emiatt én pl. nem szeretem, ha valaki megkeres, hogy van eladó példánya - kaptam róla e-mailt, ha érdekel annyiért, majd írok én.


Szóval szerintem simán vidd fel eladó könyvként, esetleg dobd be az Eladó könyvek zónába, és ne piszkáld azt, akinek kívánságlistán van a könyv, ha kell neki annyiért, majd szól.

2015. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!