Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi legyen a könyvem címe?

Mi legyen a könyvem címe?

Figyelt kérdés

Írok egy könyvet, de fogalmam sincs, mi legyen a sorozat (mert annak tervezem) címe.

A történet Crystalról szól, egy másik világban játszódó, leginkább középkori eseményekről szól (bár itt nem égetik el a "boszorkányokat"). Crystal húgát elviszi az ellenség, aki elfoglalta a birodalmukat. Jön egy csapat katona, akik a "jó" oldalon állnak. Crystal ellóg velük (nem olyan Mulanosan : D), aztán kap a Crystal egy varázserőt meg minden, lesz szerelem is (egy kicsi, ha lesz folytatás, több is lehet benne).

Na, ez egy középkori-fantasy-akármi. Ha van valami jó ötletetek, kérlek segítsetek!



2015. okt. 18. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen: Crystal.Ez lehet becsapós is,mert lehet valami gyémánttal kapcsolatos,de főhős névnek sem rossz.
2015. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak szinte minden novellámnak a főszereplő a neve. De mindegy, majd még meggondolom, köszi :)
2015. okt. 19. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:

nagyon tetszik a név amit kitaláltál a főhősnek :)

nem tudom miről szólna a többi rész mert azokhoz is passzolnia kellene a sorozat címnek pl a Kristály Kalandok jó lehet :)

vagy Crystallation :)

2015. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: Köszi, nekem a Crystallion nagyon tetszik! :)
2015. okt. 20. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:
a második vagyok :) mi lett végül a nyerő cím? :)
2015. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A Crystallion volt a legjobb, ami eddig jött, ezért az lett a címe :)

Ezt nézd meg: [link]

2015. okt. 27. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól írsz szerintem :)
2015. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!