Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani könyveket?

Tudtok ajánlani könyveket?

Figyelt kérdés
Imadom az olyan konyveket amik akcio van*-* (legtobbszor fiatal felnotteknek valo konyveket szoktam olvasni,legutobb lauren oliver-tol a Panik cimu konyvet olvastam el.(es nafyon tetszett. Ha tudtok ajanlanatok meg ilyen konyveket? Koszonom a valaszokat!! Bocsi az ekezet miatt telefonrol irok.

2015. nov. 2. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

james dashner útvesztő 1.rész

james dashner tűzpróba 2.rész

james dashner halálkúra 3.rész

james dashner halálparancs 4.rész

Ezeket tudom ajánlani Ezeket mind olvastam halálparancs kivételével Ez egy trilógia nagyon jó érdemes elolvasni nekem tetszett 10/10!

Remélem jó választ adtam.

2015. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lauren Olivér többi könyvét olvastad? Delírium-sorozat (bár nekem ez annyira nem tetszett), Mielőtt elmegyek (ez kicsit más téma, de ha szereted az írónőt, akkor tetszeni fog szerintem) és most fog megjelenni (vagy már meg is jelent?) az új könyve: a Szobák, aminek nagyon király borítója van.

Amúgy ajánlom még a Legenda trilógiát Marie Lu-tól és az Üvegtrón sorozatot Sarah J. Maas-tól.

2015. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Richard Paul Evans-Michael Vey a 25-ös cella foglya

Richard Paul Evans-Michael Vey az Elgen felemelkedése

Richard Paul Evans-Michael Vey az ampére csatálya

2015. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt!
2015. nov. 8. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!