Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sajnos siettem, figyelmetlen voltam, ebből kifolyólag későn vettem csak észre, hogy probléma van; visszavittem a könyvtárba pár könyvet, mindet visszajuttattam az önkiszolgáló rendszeren keresztül. Felmentem megkeresni a számomra szükséges könyveket, úgy 15 percig voltam fent, kikölcsönöztem az újabb könyveket és észrevettem, hogy az egyik könyv, amit a gyakorlatban visszaadtam még mindig szerepel a kölcsönzésben lévő dokumentumaim listáján. Megnéztem a visszavételről kapott bizonylatot, hibajelzést fedeztem fel rajta, valószínűleg a rendszer nem olvasta be a könyvet. A probléma, hogy későn vettem észre, és hiába keresték nem találták. Hétfőn kell visszamennem érdeklődni, mert keresési státuszba került a könyv. Amennyiben nem kerül elő, ki kell fizetnem, és drága könyvről van szó; hiába, hogy csak az egyik kötete volt nálam, a két könyv együtt 9.800 forint boltban és attól tartok, hogy ha nem találják meg kifizettetik velem a két kötet árat, mert külön ár nincs feltüntetve rajtuk. Mit tehetnék? Megélt már valaki hasonlót?

#könyvtár #elveszett könyv
2015. nov. 7. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel még megtalálhatják a könyvet, így egyelőre fölösleges aggódni.
2015. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak mivel ismeretlen példányként került vissza (sérült lehetett ajelzet, és nem olvasta be) nem tudom, miképp fogják megtalálni...azért reménykedem...
2015. nov. 8. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!