Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol vehetek angol nyelvű...

Hol vehetek angol nyelvű romantikus, esetleg erotikus könyveket?

Figyelt kérdés

Mint pl: A szürke ötven árnyalata. Szeretnék angolul tanulni és úgy hiszem, hogy így könnyebben menne a tanulás. Ezért szeretnék angolul könyvet olvasni, de kerestem neten és nem nagyon találtam, csak olyat, hogy külföldről rendelem meg, de úgy nagyon drága.

Előre is köszönöm a válaszokat!


UI: Inkább valami egyszerűbb nyelvezetű könyvet szeretnék ami csak romantikus, de érdekes maga a történet.(Julie Carwood, Nora Roberts)



2015. nov. 24. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A Bookdepository egyáltalán nem drága, főleg, hogy postaköltség sincs...

Pl. a szürke 50 árnyalata:


[link]


Magyar oldal egyébként:


[link]


Illetve a bookline is árul idegen nyelvű könyveket.

2015. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Márciuska ***** válasza:
A prospero.hu is jó, ők magyar cég, és behozzák helyetted külföldről a cuccot. Libriben, Alexandrában, Bookline-nál, Polc.hu-nál szintén találni néha idegen nyelvű könyveket, de elég kicsi a választék. Megpróbálhatsz idegen nyelvű könyvesboltot, tudok egyet Fehérváron a plázában, de van Budapesten a Gerlóczy utcában Oxford könyvesbolt, bár ott inkább rövidített, egyszerűsített olvasmányok vannak. És ezt találtam még neked: [link]
2015. nov. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettek! :D
2015. nov. 25. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!