Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem pár mangát,...

Ajánlanátok nekem pár mangát, amit olvashatnék?

Figyelt kérdés
Nem kell rögtön letámadni, normális könyveket is olvasok, sőt, többnyire csak azokat, de most kikapcsolódásnak szeretnék pár mangát is olvasni, szóval örülnék az ajánlásoknak. :) Nem muszáj, hogy Magyarországon is megjelent legyen, jó az online is!
2010. márc. 21. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

végre egy mangás és nem animés, már a frász kerülget tőlük :D Amúgy én is imádom a könyveket is,(klasszikusoktól a bSig) de amíg az ember nem olvas el egy mangát, csak azt tudja,hogy sz@r:D


Nekem jelenleg a Nana a kedvencem,talán mert imádom Yazawa műveit(Paradise Kiss, Gokino Monogatari), de Vampire Knight , Chocolate Cosmos, Blue, ilyenek mind szépek:)

2010. márc. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

oh és dráma ...Deep Love (Ayu no monogatari,Reina no unmai, host és a kutyás történet)



1 hétig bőgtem, szó szerint

2010. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia van egy www.manga.hu nevű oldal az a legnagyobb egy helyre gyűjtött magyarra fordított manga lelőhely

én a neon genesis evangeliont ajánlom

2010. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi ajánlásokat, a manga.hu-t ismerem, csak gondoltam jól jönne pár introdukció, hogy mivel lenne érdemes kikezdenem. :)


És jöhetnek még címek nyugodtan!

2010. márc. 21. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is imádom a Nanát. Nagyon jó, olyan életszagú az egész. :)


Nagyon szerettem pl. még a Tarot Cafét, bár nem nagyon olvasok ilyen jellegű dolgokat, de ez nagyon tetszett.

Ajánlom még a Liar Game-et. Sajnos szerintem magyarul nincs (vagy van?Oo"), de angolul olvastam, és imádtam.

2010. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!