Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » E-book olvasó, Pocketbook?

E-book olvasó, Pocketbook?

Figyelt kérdés
E-book olvasót szeretnék venni, 30 000 ft-nál többet nem szeretnék rászánni. olvasásra használnám nincsenek különleges elvárásaim, max annyi hogy legyen érintőképernyős a szótár miatt, de azért legyenek rajta fizikai gombok is. Háttérvilágítás nem egy hátrány de tudom, hogy 30 ezerbe nem fér bele. A Pocketbook touch olvasón gondolkodtam. Véleménynek? előre is köszönöm a választ ^^

2015. nov. 29. 15:36
 1/2 anonim válasza:
Én Kindle-t használok , nekem tökéletesen bevált , nézz szét a media marktba !! :)
2015. dec. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én legelső e-book olvasóm egy PocketBook Basic 2 volt. Szerettem, nagyon jól bírta az akksija, de aztán úgy hozta a sors, hogy elcseréltem egy PocketBook Basic Touch-ra. Egészen eddig nem gondoltam, hogy szükségem van érintőkijelzőre, de most már zavarna, ha nem lenne. Nagyon kényelmes, sokkal szabadabb, hiszen szinte bárhol a képernyőn tudok lapozni. Háttérvilágítása ugyan nincs, de én kis lámpa mellett szoktam olvasni, így nem hiányzik. Amit kell tudnia, azt tudja.
2016. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!