Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani Stephen...

Tudtok ajánlani Stephen Chbosky Egy különc srác feljegyzéseihez hasonló könycet?

Figyelt kérdés
Csak a Zabhegyezőről tudok

2015. dec. 6. 22:45
 1/4 A kérdező kommentje:

A kérdésben van egy elgépelés. Könycet helyett könyvet akartam írni.


Ha kérhetem, lehetőleg "fiús" könyveket ajánljatok. Köszi

2015. dec. 6. 23:06
 2/4 anonim ***** válasza:

- salingertől a zabhegyező mellett minden más is, elsőnek a frany és zooey, aztán a magasabbra a tetőt, ácsok, aztán a kilenc történet (a kilenc történet egyik legszomorúbb történetét nem érted, ha nem ebben a sorrendben olvasod)

- John greentől az alaska nyomában

- erlend loétól minden, elsőnek a naiv. szuper.-t, az a legjobb, szerintem hasonló hangulatú még az elfújta a nő és a fvonk, a doppler meg a vegyesbolti csendes napok pedig nagyon vivcesrk

- sylvia plathtól az üvegbura, lehet, hogy ijesztő, hogy nő írta és lány a főszereplő, de szerintem attól még teljesen átérezhető nemtől függetlenül

- szerb antaltól az utas és holdvilág, ez a legjobb könyve, de a pendragon-legenda is elég jó, bár más stílusú

- kosztolányitól az esti Kornél, és ha tetszik, szerintem Kosztolányi bármelyik novellája tetszeni fog

- sagantól a jó reggelt, búbánat!, lehet, hogy itt is ijesztő, hogy nő írta és lány a főszereplő, de ettől függetlenül teljesen átérezhető ez is, ráadásul nagyon rövid

- janne tellertől a semmi

- ottliktól az iskola a határon, aztán a hajnali háztetők

az öcsémnek, aki szintén ilyesmi könyveket keresett, még ajánlottam orwelltől az 1984-et, huxleytól a szép új világot, ray bradburytől a Fahrenheit 451-et, robert capától a kissé elmosódvát, merlétől a malevile-t és a mesterségem a halált, Nick hornbyt és jonas jonassontól a százéves ember, aki kimászott az ablakon és eltűntet, neki ezek is tetszettek, nem tudom, te mennyi idős vagy

2015. dec. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Fantasztikus. Ennyi ajánlott alkotásra nem is gondoltam, főleg nem egy embertől. Köszönöm.


18/F

2015. dec. 6. 23:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem, találsz köztük olyat, ami tetszeni fog :))
2015. dec. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!