Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki Márta Alex...

Olvasta valaki Márta Alex könyvét az "Özséb" című művet?

Figyelt kérdés
Milyen? Érdemes lenne meg venni?
2015. dec. 8. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére nem.
2015. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Olyan írjon, aki olvasta, hogy el tudja mondani a véleményét róla, feleslegesen nem akarom megvenni.

Szóval ilyen válaszok, mint az egyes, nem segítenek.

Azért köszönöm.

2015. dec. 8. 18:38
 3/10 anonim válasza:
Igen, én olvastam. Akkor érdemes megvenni, ha nem úgy gondolkodsz, mint az átlag. Érteni kell. Nagyon jó könyv. Imádtam.
2015. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Az első válaszoló magát minősíti... :)

Még a megjelenés hetén megkaptam, nem egy nagy sztori, de a mondanivalója annál több. Akárhányszor elolvasom, mindig találok benne valami újat. A baráti körömben körbejárt a könyv, olyan srác is olvasta, aki egyébként szinte soha semmit (és tetszett neki). Nagyon jó gondolatok vannak benne, jó olvasni

Szerintem mindenképp érdemes, én nagyon várom már Zekőt :D

2015. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3#, 4#-es, nektek köszönöm!:) Ez valamelyest segített.

Nem túl depresszív a könyv? Nem húzza le a hangulatot nagyon?:D

2015. dec. 8. 19:55
 6/10 A kérdező kommentje:
Úristen! :D Most látom ByeAlex megosztotta ezt a kérdést a Facebookon. :o De menő :D
2015. dec. 8. 20:03
 7/10 anonim válasza:

Én pont egy éve vettem meg karácsonyra Barátnőmnek.

Odáig volt érte, még aznap kiolvasta!

Sajnos nekem még nem volt rá időm, de így hogy szóba került talán most tényleg neki tudok veselkedni!

2015. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2015. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem tavaly év végén olvastam. Sajnos bennem olyan maradandó mély nyomot nem hagyott. Egyébként egyéni ízlés kérdése, hogy kinek mennyire tetszik, nekem olyan se nem túl jó, se nem rossz nem volt a könyv...olyan 45%-ban tetszett, szóval annyira értékelném. És, hogy kérdésedre válaszoljak, mindenként érdemes megvenni(főleg ha kedveled az Alexet), mert egynek azért nem volt rossz... Tud írni...Özséb életét megismerhetjük benne és még egy pár másik fura szereplőt, no meg Miskolcot és a többit... a teljes címe mindent elmond, tényleg minden "a" körül forog a könyvben, ezért eléggé melankolikus, depresszív a hangulata (amúgy nem emiatt nem tetszett, hanem más miatt, de nem tudom megmondani hogy mi miatt...valami hiányzott, a szikra nem pattant ki bennem, ez van :D)
2015. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, ma megvettem "kemény" 3499ft-ért!

Még csak az elején járok, de eddig rendben van!

Majd el mondom, hogy tetszett, ha végeztem.

2015. dec. 17. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!