Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mikor fog megérkez...

Szerintetek mikor fog megérkezni az átvételi pontra, mik a tapasztalatok? Mennyit késhet maximum? (könyvrendelés bookline-tól)

Figyelt kérdés
December 4-én délután rendeltem egy könyvet a bookline-tól a weboldalukon, de még mindig csak azt írja ki hogy "feldolgozás alatt" a megrendeléseim menüpontnál. Most rendelek innen először,így fogalmam sincs,hogy ez normális-e. Dec.17 a vállalt szállítási határidő elméletileg. Amikor megrendeltem rá pár percre kaptam egy emailt,hogy sikeres a rendelés,és feldolgozás alatt van,de azóta nem változott semmi.

2015. dec. 12. 15:23
 1/2 belapus ***** válasza:

Elég jól tudják tartani a határidőket.Ha egy termék nincs raktáron, akkor persze a beszerzésre - ebből következően a kiszállításra - fordított idő nőhet.

A határidő módosításáról szoktak e-mailt küldeni.

( Az különböző ünnepek előtt leadott rendelések beszerzése, kiszállítása - a megnövekedett forgalom miatt - szinte az összes online áruház esetében egyébként is némi késéssel szokott járni. )

Idézet a GYIK-jükből:

"Amint rendelését átadjuk a futárnak, vagy az személyesen átvehetővé válik, erről Önt e-mailben értesítjük, valamint a honlapon az "eddigi megrendelések" menüpontban a rendelés státusza "átvehető/kiszállítás alatt"-ra vált."

Átvettem a sértetlen csomagot - egy termék hiányzott belőle - jeleztem feléjük - küldték.

Volt egy termék, amelynek a határidejét többször is módosították - nyilván nem tudták beszerezni.Miután előre fizettem, egy idő után lemondtam a terméket, és megegyeztünk, hogy a befizetett összeget - én kértem így - egy másik vásárláskor használom föl.

Az esetek döntő többségében határidőben ment minden.

2015. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és kimerítő választ! A könyv amit rendeltem nem volt elméletileg raktáton,ráadásul angol nyelvű, szóval gondolom számítanom kell egy kis késésre :\
2015. dec. 12. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!