Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pesten a jobb termekben...

Pesten a jobb termekben szinte mindenki bunkó? Vagy csak én választottam rossz termeket?

Figyelt kérdés

Vidékröl költöztem fel 1 éve, ott is már jártam 1-2 hónapot edzöterembe. Annyi idö alatt is látták hogy alázatosan, rendesen csinálom az edzést, nem adom fel, mindig lejárok. Mindenkivel jó kapcsolatban lettem, alap volt hogy mindenki végigkezel a többiekkel, köszönünk egymásnak és az újaknak is.


Elkezdtem itt Pesten többek ajánlására jobb termekbe járni, kipróbáltam többet is. Mindenki azt mondta, hogy ne tartsak töle, a legnagyobb darab kitetovált állatok lesznek a legrendesebbek, legsegítökészebbek. Ezért nem is féltem lemenni. Azt tudtam hogy Pesten más kategória jár edzeni mint kisebb vidéki városban, sok a versenyzö, stb. De azt furcsálom hogy bemegyek bárhol az öltözöbe és köszönök, nem válaszol senki, pedig nem halkan teszem. Sok helyen még a recepciós se köszön aki a szekrénykulcsot adja. Az hogy baráti lenne a közeg meg el kell felejteni, nem még hogy kézfogással üdvözölnék egymást a törzstagok. Tudom hogy nagy város, sok ember, de ha valakikkel ugyanakkor járunk edzeni heti 5x hónapok óta, nem tudom miért nem tudnak legalább visszaköszönni. Tudom hogy gyík vagyok, nem is látszik hogy edzek, de azt vettem észre hogyha jön egy teljesen új tag aki ki van gyúrva azt rögtön emberszámba veszik, engem meg hónapok után se.


Más is van így?



2015. szept. 25. 12:09
 1/6 anonim válasza:
72%
Hát ami azt illeti ahogy írtad ez bp, rengeteg az ember, és általában csak a különlegesekre figyelnek fel, mert a többit már megszokták az utcákon, mindenhol az megy velük szembe.. Ezért furcsálják is, ha valaki nem "különleges", mégis ki akar tűnni pl azzal, hogy köszön, mikor a többiek nem azt csinálják.. Budapesten aki kedves azt úgy kezelik az emberek mint akinek hátsó szándéka van, mert ők nem azt szokták meg, mellettük elmennek az emberek, nap mint nap 100 úgy, hogy nem köszönnek nekik meg nem kezelnek velük.. Vidéken meg nem találkozol idegen emberekkel nagyon, vagyis nagyrészt tudod mindenkiről hogy ki kicsoda, de ha nem akkor is pozitívan állsz hozzá, hogy megtudd.. bpn ez nincs, mert nem is lehet mindenkit megismerni.. Szerintem úgy tudod leghamarabb kiérdemelni a figyelmüket, a tiszteletüket, ha kőkeményen nyomod, és látják rajtad hogy te nem szarozol.. Viszont ha már elkezdted ezt a köszönősdit, akkor azt se hagyd abba szerintem, mert az úgy fog hatni hogy mintha visszaléptél volna, előbb utóbb majdcsak visszaköszön valaki, esetleg csináld úgy hogy egy adott csávó szemébe nézel köszönés közben, aki szimpatikus eléggé hogy össze is haverkodnál vele.. Meg lényeg hogy érezzék rajtad, hogy kőkemény töretlen önbizalmad van, akármit is csinálsz, ez is tiszteletre méltó egy idő után..
2015. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ez jellemző a nagyvárosokra, ahol az emberek idegenek egymás számára.
2015. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Budapesten alapból tahók az emberek nagy általánosságban, természetesen kivételek mindig vannak, de szerintem egy edzőteremben semmivel sem fogsz toplákabb személyekkel találkozni, mint a körúton vagy bármelyik sarki kocsmában.

A pesti modortalan, nyivákolós és beteges.

2015. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Egyet értek az elsővel és büdös nyúllal. A pesti különleges egy állatfajta tud lenni.
2015. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na pont ezért nem merek elkezdeni terembe járni :D
2015. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én "sok" teremben jártam, nem azért mert szeretek váltogatni, csak sokat költöztem.


Én nem vagyok testépítő, nem is látszik rajtam, hogy sokat lennék teremben. Nem ez a sportom, kiegészítésnek használom más mellé.

Látványos elmaradásaim vannak és új termekben néha-néha látok idegen gépet ami előtt csak vakarom a fejem.


Ezekből azért elképzelheted, mennyire nem vagyok a terem magja. Voltam igénytelen, olcsó termekben, meg olyan helyeken ahol többe kerül a havi bérlet, mint a minimál heti fizu.


Eddig az a tapasztalat, hogy aki kondi miatt megy le az ****** bele hogyan nézek ki. Semmi rossz szándék nincs benne, sőt még segíteni is akar, persze a saját módján.

Az, aki többet tölt a pultos kiscsaj előtt, mint a súlyok alatt vagy hangosan ecseteli többieknek a tegnapi bulit 20 percen keresztül (ami nála egy pihenés két sorozat között), na azok tesznek megjegyzést másokra.


Összegezve azt tudom mondani, hogy azokkal volt probléma, akik nem dolgoznak és nincs más probléma az életükben. (Egyetemisták egy része + aki a **** tudja hogyan él, de nem kell dolgoznia.)


Köszönéssel meg ne foglalkozz már, nem puszizni mentek le.


"Az általad elküldeni kívánt szavak/mondatok fennakadtak automata trágárságszűrőnkön! Moderátoraink meg fogják vizsgálni korábbi és ezutáni hozzászólásaidat, indokolt esetben a hozzáférésed letiltják. Kérjük, vedd figyelembe a szabályainkat és azoknak megfelelően használd az oldalt!"


Örülök neki, minden ember elhint néha egy b***meget, ne csillagoztassuk már ki velük ezért a véleményüket...

2015. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!